Zawody w lipcu i sierpniu

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Zawody w lipcu i sierpniu

Post autor: Grossus »

Sprawy mają się tak, że chcemy zorganizować duże zawody 20 lipca (Mistrzostwa WSST zaliczane również do PKZ) jak i 17 sierpnia duże zawody zaliczane do Pucharu PFTA.

Piszę w jednym temacie o tych dwóch wydarzeniach, gdyż na 99% odbędą się one w tym samym miejscu jakim jest Dąbrówka Leśna i beda pod tym względem bardzo podobne.

Czas pomyśleć kto za co będzie odpowiedzialny i w jaki sposób może pomóc przy organizowaniu tych imprez.

Proponowałbym wyznaczyć jednego koordynatora oraz kilka osób do poszczególnych zadań. Najlepiej jak kilka zainteresowanych osób zebrałoby się i omówiło szczegóły "live", a nie przez internet. Podczas zawodów i weekendowych strzelań nie ma czasu ani miejsca na to, bo to trzeba wziąć kartkę i po prostu zacząć liczyć szacunkowe przychody i wydatki.

Musimy ostatecznie ustalić iludniowe zawody robimy.

Propozycja jest taka, że zawody lipcowe robimy dwudniowe.
- sobota - zawody HFT o pietruszkę i sylwetki
- sobota - noc: NHFT
- niedziela - zawody pucharowe
Tak to ma wyglądać?

Zawody sierpniowe w niedzielę?

Jeśli chodzi o zasady pod jakimi będą rozegrane zawody, to lipcowe będą się odbywały zgodnie z ustalonymi zasadami z grupami Beaver i LGST (jeszcze trochę i Dany powinien je opublikować), a sierpniowe to 100% PFTA.

Jaki wybieramy katering?

Gdzie są dostępne noclegi?

Trzeba zadać jeszcze dużo pytań by stworzyć jasna i klarowne ogłoszenie o zawodach.
Ostatnio zmieniony 2015-12-17, 08:13 przez Grossus, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Re: Zawody w lipcu i sierpniu

Post autor: kombatant »

Grossus pisze:....Czas pomyśleć kto za co będzie odpowiedzialny i w jaki sposób może pomóc przy organizowaniu tych imprez.
Propozycja jest taka, że zawody lipcowe robimy dwudniowe.
- sobota - zawody HFT o pietruszkę i sylwetki...
Ze swej strony zaproponuję na dzień dzisiejszy (wiadomo, termin odległy i mogę nawet "zejść" niespodziewanie :-P ):
- Przygotuję i zamontuję tarcze na "zero" we wskazanym miejscu w lipcu;
- Przygotuję tarcze na "zero" w sierpniu, ale na 100% nie zamontuję z powodu wyjazdu (przekażę wcześniej komuś zainteresowanemu tematem);
- Wraz z jedną osobą do współpracy ustawię w lipcu we wskazanym miejscu tory do Sylwetek karabin/pistolet. Jeśli będę na miejscu - wspomogę w sędziowaniu.
- Nie gwarantuję prac ziemnych i kosiarskich na wskazanych miejscach zawodów.

A.
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

To ja pozbieram kasę :lol: nie no żart, mogę z kosą popylać. Nie wiem jak z terminami, tak jak Kombatant może mnie nie być na jednych zawodach.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
Jester
Posty: 524
Rejestracja: 2013-12-23, 20:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jester »

Andrzeju, jeśli się zgodzisz, zgłaszam się do pomocy przy sylwetkach i "zerze". Oczywiście również przy ewentualnych innych czynnościach związanych z tymi sprawami. Jeśli będzie możliwość poćwiczenia to do sierpnia i za sędziowanie się mogę wziąć. Oczywiście za zgodą Prezesa i reszty Zespołu :-) .

Pozdrawiam, Tomek.
Steyr LG 110 FT + Sightron SIII FT
Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych - E.H.
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Katering, koniecznie zewnętrznie. Nie wyobrażam sobie organizacji jedzenia na ponad 60 osób.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Maciej'
Gdzie są dostępne noclegi?
żaden organizator nie zawraca sobie głowy noclegami - od tego są Google. Mahoń ma rację: cattering z zewnątrz i mamy z głowy przygotowanie, podanie i sprzątanie.
W lipcu i sierpniu zaplanowałem wolne i będziemy z Krzyśkiem do dyspozycji. Mamy doświadczenie w ustawianiu, sędziowaniu i kontroli toru. Sam nie będę strzelał i mogę być sędzią. Krzysiek może obsłużyć chrono.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Paweł, jak chcesz być sędzią głównym, to jest wakat :-) , proponuje kilku lotnych sędziów, tzn. biorących udział w strzelaniu, ale w kamizelkach. Oczywiście jeśli chodzi o zawody PFTA.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Racja Mahoń - lotni są konieczni ale na każdych zawodach jest Główny. Poza tym trudno biegać i naprawiać cele kiedy się strzela - od tego jest Głowny
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

No i sytuacja coraz bardziej się klaruje.

Andrzeju i Tomku, bardzo dobrze, będziecie zajmować się sylwetkami, ale chyba jeszcze jedna osoba by się wam przydała.

Pawle, co do sędziowania, to na pewno pogadaj z Patrykiem, a co do toru to z Jackiem.

W tym miejscu bardzo bym chciał zaapelować do chętnych osób by się zgłaszali jako pomoc przy układaniu toru. Koszenie trawy/krzaków, mocowanie figurek, a następnie zwijanie tego bajzla. te prace najbardziej trzeba skoordynować skoro chcemy robić zawody dwudniowe.

Ponawiam moje pytanie: sierpniowe zawody jedno czy dwudniowe?

Własnie, chrono! Mamy w zasięgu wzroku jakieś chrono bramkowe na te zawody?

Sędziowie lotni kiedyś już byli przydzieleni i mam nadzieję, że tak pozostanie. Nie pamiętam wszystkich, ale mazgier, mahonxx, Patrykd, Przemo i ja.

Ja na pewno opanowałbym biuro z jedną osobą do pomocy. Prawdopodobnie Ania będzie cały czas w biurze, ale na pewno przydałby się ktoś jeszcze.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
Vmax2
Posty: 301
Rejestracja: 2013-03-01, 13:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Vmax2 »

z mojej strony, jeżeli nic nie wybuchnie :lol: i będę miał wolny termin
to na 100% zorganizuję transport - busik, nagłośnienie, 2-3 radiotelefony, skombinuję odpowiednią ilość figurek, tak aby starczyło na dwa niezależne tory do ft i hft.
I oczywiście chętnie pomogę przy montażu, demontażu i czym tam jeszcze będzie trzeba.
Sławek
AA EV2 + DOT FFP
Awatar użytkownika
Vmax2
Posty: 301
Rejestracja: 2013-03-01, 13:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Vmax2 »

pawelw pisze:Racja Mahoń - lotni są konieczni ale na każdych zawodach jest Główny. Poza tym trudno biegać i naprawiać cele kiedy się strzela - od tego jest Głowny
Bardzo fajnie Pawle, że podjąłeś się tak odpowiedzialnej funkcji.
Jednak to nie zwalnia Ciebie od brania czynnego udziału w zawodach.

Postaram się namówić braciszka i może jeszcze kogoś z rodzinki co by na zawodach sprawowali funkcje techniczne i na bieżąco usuwali względne usterki.
Sławek
AA EV2 + DOT FFP
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Ja rezerwyje sobie pare dni urlopu na te 2 imprezy i bede czynnie pomagał w obu.

Z góry moge zadeklarować oznakowanie biorę na siebie. Tablice itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Ooo! Bardzo ważna rzecz! Oznakowanie dojazdu do Dabrówki!!! Super Patryku!

Ja mam przed zawodami PFTA całe dwa tygodnie urlop więc, na pewno będę pomagał ile się da. W lipcu nie przewiduję również żadnych komplikacji. te dwa terminy mam zarezerwowane na 100%. 8-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Ja chętnie pomogę co tam wpadnie lub na co będzie zapotrzebowanie :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

zawody

Post autor: Marylka i Heniu »

Ja proponowała bym rozpiskę --do takich prac potrzeba 5osób ---do takich 7osób itd: wtedy tacy laicy jak my wiemy gdzie i do czego zgłosić swoje osoby bo teraz poruszamy się jak we mgle my nigdy nie braliśmy w tym udziału ,i niewiem gdzie mamy zadeklarować nasze usługę)::bardzo chętnie służymy swoją pomocą .
ODPOWIEDZ