H&N Field Target Trophy

Śrut, który trafia. Opinie i sugestie.
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

H&N Field Target Trophy

Post autor: Grossus »

Testował ktoś może H&N Field Target Trophy? http://www.hn-sport.de/produkte/luftgew ... rophy.html
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Tak. Mam 4,50 4,51 i chyba 4,52. Mogę przy okazji przywieźć. Śrut HW to właśnie HNFTT tylko jakby nieco dokładniejszy. W BSA latał mi lepiej niż exact, ale tylko tam.
WSST
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Ja strzelałem z HN Hunter jak miałem BSA Lonestar i latało świetnie ale to było bardzo dawno temu :-P
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
wola75
Posty: 517
Rejestracja: 2013-09-13, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wola75 »

Mam też te śruty. H&N konfekcjonuje je także dla HW. Są identyczne bo mam paczkę i porównałem wagę i wymiary.
Za dużo zabawek, za mało miejsca ale radocha jest :)
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Przemo pisze:Tak. Mam 4,50 4,51 i chyba 4,52. Mogę przy okazji przywieźć. Śrut HW to właśnie HNFTT tylko jakby nieco dokładniejszy. W BSA latał mi lepiej niż exact, ale tylko tam.
Na beżowym dość często można znaleźć wzmianki/opinie o tym jakoby lufy BSA nieszczególnie "kochały" śruty JSB.
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Strzelałem z H&N na samym początku przygody z Daystate kiedy szukałem właściwego śrutu. Latał bardzo, bardzo ładnie. Tylko cena .... Przesiadłem się na Exacta kiedy zawitałem do Bohumina i dobrałem sobie właściwy wypust.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Przemo będziesz w niedzielę tak około 10-11? Nie wiem czy wiatr pozwoli na wielkie testy, ale po 10 śrucinek z każdego pudełka chętnie bym pożyczył. ;-)

Właśnie ta cena mnie zastanawia. Czy daje coś więcej niż Exact? Ja już tyle nie utylizuje śrutu co niektórzy w naszej grupie, więc nawet jeśli trochę więcej za paczkę rzucę, to i tak tego nie odczuję za bardzo.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Maciek - powiem krótko: DAJE. Przerabiałem H&N w czasach 'błędów i wypaczeń' kiedy to ważyłem, myłem i smarowałem każdą śrucinę. Oprócz oryginalnego śrutu Daystate (selekcjonowany i myty śrut JSB Exact nie do kupienia poza dystrybucją Daystate) który dostałem od poprzedniego Właściciela mojego karabinka nie znalazłem innego, który miałby tak mało grup ważeniowych. Oczywiście żadnych uszkodzonych i niedorobionych śrucin. Żeby doczekać się równie dobrego skupienia musiałem pojechać do źródła czyli do Bohumina. Te kupowane w Polsce z różnych źródeł były mało powtarzalne. Jak kupisz H&N to zawsze będziesz miał powtarzalne wyniki bez względu na wypust.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Następną sobotę lub na zawody przywiozę. Mi lepiej lata exact. HN jest zdecydowanie bardziej twardy, przy jednych lufach to zaleta przy innych wada. Patrząc na różne tabele z zawodów, nie zauważyłem żeby ktoś strzelał z HN.
WSST
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Nie strzelają bo:
- drogi
- wyselekcjonowany Exact jest równie dobry
- jak powiedziałeś 'nie każda lufa go lubi'
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

Maciej, jak miałem HW 97 to strzelałem tylko HN latał znakomicie.
ODPOWIEDZ