Wiatrówki w mediach

Nie samym strzelaniem człowiek żyje.
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Wiatrówki w mediach

Post autor: Grossus »

Witam, chciałbym otworzyć temat gdzie będzie można napisać jak w mediach mówią o wiatrowkach. Czasami mówią / piszą dobrze czasem źle. Najbardziej jednak widoczny jest brak profesjonalizmu dziennikarzy. Nie chcę tu potępiać calych stacji czy wydawnictw, a zauważone konkretne przypadki. Bardzo cieszył bym się z pochlebnych relacji, ale jak wiemy źle wiadomości to dobre wiadomości.

Na pierwszy ogień idzie materiał z dzisiejszych Wydarzeń w Polsacie. Ewidentne nagonka na wiatrówki o energii poniżej 17J. Opisali kilka przypadków strzelania do samochodów i osób. Oczywiście, że są to zdarzenia zasługujące na potępienie, ale ewidentnie w materiale chodziło o pokazanie, że swobodny dostęp do wiatrówek to prosta droga do ogolnokrajowej masakry. Strach się bać jak redaktorzyna dowie się o broni CP bez pozwolenia.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Wiesz jaki jest poziom dziennikarstwa w Polsce. Wiesz, że robią szum wokół niczego i straszą ludzi, bo to jest proste, łatwe i nie wymaga wielomiesięcznego zbierania materiału oraz wysokich nakładów finansowych, aby wyprodukować porządny materiał i obronić się w sądzie po publikacji.

Zobacz to: http://www.tvn24.pl/poznan,43/rozpoznaj ... 59597.html
Awatar użytkownika
DeDeK
Posty: 97
Rejestracja: 2016-03-14, 12:14
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: DeDeK »

a moze warto z okazji mistrzostw w dabrowce zaprosic jakies media np wtk czy cos z pisemnych
pokazac im ze wiatrowki to niekoniecznie zuo ?
Pzdr
DeDeK

..................................
Walther LGM-2 + DOT FFP HFT
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Pewnie, że warto. Byli w Podstolicach, strzelali ze sprężyn (może też z PCP ale nie widziałem :lol: ) i podobało się redaktorom :-D
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
DeDeK
Posty: 97
Rejestracja: 2016-03-14, 12:14
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: DeDeK »

Jeszcze jest czas na reklamę w mediach naszego sportu
Ktoś ma jakiś kontakt etc.?
Pzdr
DeDeK

..................................
Walther LGM-2 + DOT FFP HFT
ODPOWIEDZ