Cześć

Tutaj można się przywitać
itsme
Posty: 5
Rejestracja: 2017-01-30, 00:26
Lokalizacja: Poznań

Cześć

Post autor: itsme »

Witam serdecznie, na imię mam Magda, raczej zielona w temacie. Kiedyś w czasach liceum i studiów trochę strzelałam, ale zawsze na zasadzie takiej, że jechałam "na gotowe" i nie zgłębiałam tematu. Moim jedynym zadaniem było po prostu załadować, przymierzyć i wystrzelić :)

Dzisiaj stałam się posiadaczką pierwszego sprzętu - pistolet Kadar CP1. Kolega zakupił normalną wiatrówkę i plan jest taki, aby sobie postrzelać z jednego i drugiego i jeśli złapiemy bakcyla, to będziemy kontynuować przygodę.

Bardzo mi miło, że trafiłam na Wasze forum, bo po wstępnych "googlaniach" przeraziłam się, że kupiliśmy wiatrówki, ale gdzie my teraz z nich postrzelamy?! Na szczęście trafiłam tutaj i mam nadzieję zostać na dłużej.

Pozdrawiam serdecznie!
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

Witaj.
Na zawodach strzelamy raczej z karabinków, ale jak macie jeden, to też dacie radę. Jak już pisaliśmy możemy się poznać w środę na hali.
Zawody 12.02.2017 - to najlepsza okazja, żeby zobaczyć o co w tej całej zabawie chodzi :mrgreen:
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Wiatm w towarzystwie :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
itsme
Posty: 5
Rejestracja: 2017-01-30, 00:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: itsme »

Dzięki za miłe przywitanie. Co do zawodów to oczywiście w przyszłości jak załapię bakcyla to sprawię sobie swój karabinek, a na pierwszy raz wystarczy nam ten, który mamy. W końcu i tak celem póki co będzie przede wszystkim dobra zabawa, a nie zwycięstwo ;-) w środę oczywiście jesteśmy, dzięki raz jeszcze :)
Scarto
Posty: 35
Rejestracja: 2017-01-18, 01:19
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Cześć

Post autor: Scarto »

itsme pisze:przeraziłam się, że kupiliśmy wiatrówki, ale gdzie my teraz z nich postrzelamy?!
Strzelać można praktycznie wszędzie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku ;)
"Zielony" wita "Zieloną" ;-)
itsme
Posty: 5
Rejestracja: 2017-01-30, 00:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: itsme »

Cześć Scarto :)
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Witaj i zaraz na wstępie dobra rada:
itsme pisze:Co do zawodów to oczywiście w przyszłości jak załapię bakcyla to sprawię sobie swój karabinek
Nie rób tego, klasycznego błędu. Przyjdź na najbliższe zawody. Nie musisz mieć własnego sprzętu bo na 100% ktoś Cię do grupy przygarnie i własnego karabinka użyczy. Za cenę, niewysokiego w końcu wpisowego i kilku godzin wolnego czasu dowiesz się od razu czy i jak chcesz się bawić w strzelectwo pneumatyczne. Poznasz to co pasjonuje nas i porównasz z tym co dla Ciebie jest/może być wciągające. W jeden dzień dowiesz się na ten temat więcej niż przez pół roku samodzielnego strzelania. Jeśli HFT/FT Cię wciągnie to wygrasz bo nie będziesz tracić czasu na samodzielne poszukiwania. Jeśli nie to też wygrasz bo już teraz się dowiesz, że będziesz szukać czegoś innego (masz pistolet? Może jest szansa by wreszcie na poważnie zaistniało u nas pistoletowe Silhouette?).
Tak czy inaczej - nie czekaj na "coś tam". Przyjdź 12-go i strzelaj, strzelaj, strzelaj :mrgreen:
Steyr HP & TX HC
itsme
Posty: 5
Rejestracja: 2017-01-30, 00:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: itsme »

mazgier, dzięki za dobre rady, zapisałam datę w kalendarzu, jak ruszą zapisy to się zgłoszę :)
Awatar użytkownika
bartezz
Posty: 299
Rejestracja: 2016-07-27, 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartezz »

Cześć,
Po pierwsze przyjdźcie... potem samo się rozkręci...
Pozdrawiam \ Bartek
AA S400F + MTC Viper Connect;
Walther LG300 + WFA SS 3-15x42 FFP
WSST Strzelec
Awatar użytkownika
Lord Rzeźnik
Posty: 664
Rejestracja: 2015-08-01, 02:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lord Rzeźnik »

Cześć. Też mam kandarka - najlepszy pistolet w swojej cenie - dobrze wydane pieniądze, niektórzy nawet robią z niego karabinki (ja planuję karabinową osadę). Także zapraszam na zawody, bo sam poszedłem na pierwsze o jakich się dowiedziałem i nie żałuję tego.
lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Witam Ciebie i Twojego kolegę bo pewnie razem będziecie rozwijać tą Fajna Pasję, koledzy mają rację i Serdecznie zapraszamy 12 lutego na fort. Nie sugeruj się tym, że to "zawody" tak na prawdę spotykamy się tam, żeby miło spędzić czas w fajnym towarzystwie ludzi którzy są podobnie zakręceni na wiatrówki jak my sami. Rywalizacja to tylko mały dodatek, głównie chodzi o świetną zabawę i strzelanie które dla większości nas to główny sposób na umilenie życia.
Witajcie w gronie i do zobaczenia na Forcie VI
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Cześć.
TX200 HC_Burris Timberline
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

Może ktoś jeszcze wpadnie jutro na hale wspomóc mnie we wprowadzeniu koleżanki i kolegi. Ja to się za mało znam jeszcze i mogę głupot nagadać :-P :-P
itsme
Posty: 5
Rejestracja: 2017-01-30, 00:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: itsme »

Dzięki za kolejne miłe słowa. Fajną atmosferę tutaj u Was czuć :)

Megabos, spokojnie, w razie czego na zawodach koledzy nadrobią ;) nasza wiedza w temacie póki co bazuje głównie na tym, co w internecie wyczytaliśmy i co nam wczoraj pan ze sklepu vmax2 opowiadał, jak byliśmy po mój pistolet. W razie czego zasady bezpieczeństwa znamy i przestrzegamy ich w 100%, a to chyba najważniejsze :) i strzelać (póki co z bardzo róznym skutkiem) też jako tako potrafimy :D
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 718
Rejestracja: 2014-01-06, 21:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć

Post autor: Marecki »

Witaj :-)
Pozdrawiam
Marek
ODPOWIEDZ