PFTA strzeliła sobie w kolano

Techniki strzelań, bezpieczeństwo, porady.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

PFTA strzeliła sobie w kolano

Post autor: pawelw »

Jaśnie oświecony Zarząd miłościwie nam 'panującej' OPFTA zniósł w tym sezonie kategorię 'Junior Młodszy' (patrz nowe regulaminy). Kogoś naprawdę tam popie***ło :evil:
Poniżej decyzja Tomka 'Maszota':
No i się wyjasniło.
Właśnie otrzymałem odpowiedź od Przewodniczącego GKR, a że była ona na zamkniętym forum, a ja nie zamierzam nic kryć bo preferuję grę w otwarte karty, informuję Was, że decyzja (usunięcie kategorii Junior Młodszy - dopisek mój PW) została podjęta bez konsultacji z członkami GKR, wg tego:
Ygreg pisze:
O ile rozumie działanie GKR to jest ciało wybrane przez Zarząd i Zarząd ma prawo ostatecznego zatwierdzenia lub rozstrzygnięcia działalności opiniotwórczej samej komisji. Zarząd również ma prawo do własnej "inicjatywy ustawodawczej" do regulaminów i taka w przypadku Juniorów została podjęta i wprowadzona.
Treść powyższego zapisu świadczy o przekroczeniu kompetencji i złamaniu zapisów regulaminu pracy GKR.
W tej sytuacji, w moim rozumieniu, członkowie GKR (w tym moja skromna osoba) nie są potrzebni i zmuszony jestem złożyć rezygnację z tej funkcji ze skutkiem natychmiastowym.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Zamiast rozszerzyć i przyciągnąć więcej Juniorów to ich skasowali.

Mało tego, zauważyłem, że pojawił się taki zapis:
w przypadku Juniorów wymagana ilość startujących to 3 zawodników.
Po cholerę co roku grzebią w tych przepisach?
Jak potem komukolwiek składnie wytłumaczyć całe to HFT?
Ja się nie dziwię, ze potem powstają różne odłamy typu HHFT bo ludzie mają dość PFTA.
Jak powiedzieć teraz najmniejszym juniorom, że będą konkurować z takimi o 7 lat starszymi? Ponadto powinien być podział na HFT1 i HFT2 bo procenty procentami, ale na prawdę Junior młodszy może nie dać sobie rady z ciężką sprężyną, a z PCPem już tak.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Całe szczęście, że regulamin ten dotyczy wyłącznie cyklu Pucharu PFTA. Ale masz rację: jak powiedzieć dzieciakom 'chodźcie na zawody' :-(
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Dyskusję o Stowarzyszeniu przeniosłem tutaj
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
Lord Rzeźnik
Posty: 664
Rejestracja: 2015-08-01, 02:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lord Rzeźnik »

Niech sobie zmieniają.Więcej ludzi przyjedzie na nasze zawody i innych grup lokalnych. W końcu przegną i wszyscy się na nich wypną.
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Jak my przegniemy z wariacjami na torze, to też się wypną. Brakuje jeszcze studni i strzelania jak z moździerzy ;-)
Awatar użytkownika
Lord Rzeźnik
Posty: 664
Rejestracja: 2015-08-01, 02:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lord Rzeźnik »

Ej, to jest pomysł!
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

hydro pisze: Brakuje jeszcze studni i strzelania jak z moździerzy ;-)
Studnia jest, na prawym dziedzińcu ale diabli wiedzą jaką ma głębokość więc chwilowo nie do wykorzystania. Natomiast biorąc pod uwagę rozmiary fortu to strzelanie pośrednim dałoby się zaaranżować co najwyżej dla jakichś plujek poniżej 10J.
Oh, wait...
Steyr HP & TX HC
ODPOWIEDZ