Puchar Hunterów oraz Puchar PFTA Kalety-Zielona 19-20.09201

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Puchar Hunterów oraz Puchar PFTA Kalety-Zielona 19-20.09201

Post autor: pawelw »

ArturR, Tomek - ruszyły zapisy . Klepcie szybko udział bo miejsc noclegowych w domkach jest mało.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

Zapisany
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
YAQB
Posty: 131
Rejestracja: 2015-07-03, 18:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: YAQB »

Czy jak chcę pojechać z rodziną to w uwagach wpisuje, że noclegi w jednym domku, czy muszę zadzwonić do ośrodka?
TX200
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Paweł, Krzysiek, Tomek - wyjazd z Wami na zawody to czysta przyjemność, o czym miałem okazję się przekonać ;-)
Wygląda na to,że tym razem nie będę mógł Wam towarzyszyć. W sobotę 19.09 jestem zajęty conajmniej do godz. 15-stej. Jesli ktoś jeszcze z Poznania np. zdecyduje się w ostatniej chwili pojechać na samą niedzielę, lub nocnik i niedzielę, wtedy mogę do Was dołączyć, bo całą niedzielę mam wolną.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Czy jak chcę pojechać z rodziną to w uwagach wpisuje, że noclegi w jednym domku, czy muszę zadzwonić do ośrodka?
Najlepiej PW do darioo lub Richat'a
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
YAQB
Posty: 131
Rejestracja: 2015-07-03, 18:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: YAQB »

Zapisy tylko na beżowym?
TX200
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Nie tylko. U Hunterów też. Można do Richata lub darioo na PW
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
YAQB
Posty: 131
Rejestracja: 2015-07-03, 18:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: YAQB »

Zapisałem się na dwa dni.Będę w piątek późnym wieczorem.
TX200
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

No to będzie nas czterech :) My też będziemy późno w piątek - Tomek pracuje i wyjeżdżamy z Poznania po 16.00 - jak reflektujesz mamy jedno miejsce :-)
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
YAQB
Posty: 131
Rejestracja: 2015-07-03, 18:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: YAQB »

Jadę z rodziną. Takie małe wakacje :) ale dzięki bardzo
TX200
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Co tam słychać po zawodach? Dobre miejsca wystrzelane?
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Wróciliśmy. Co do miejsc trzeba poczekać na wyniki bo było różnie: Tomkowi klękną ProSPort i było dwa razy po 53, Krzysiek równo: 60 i 59, ja lubię tory ustawiane przez Darioo więc 71 i 70. Nie wiem jak Marek YAQB ale nie wyniki były najważniejsze. Liczyła się atmosfera a ta u Ślązaków jest super. Dość powiedzieć, że w piątek czytaliśmy miejscowe 'rękopisy' co u mnie skończyło się trzema jedynkami na początku sobotniego toru. W sobotę po zawodach było zdecydowanie mniej lektury za to mnóstwo gadania :)

p.s. w sobotę max=76 a w niedzielę 78, w sprężynach było równiej: oba dni po 69

Marku: masz Super Rodzinę :-D, a Tomkiem mogę podróżować do Władywostoku i z powrotem
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Bo rękopisy trzeba umieć czytać :mrgreen:
Najważniejsze Wasze zadowolenie, dzięki za info.
TX200 HC_Burris Timberline
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

Dziekuje Pawle i Krzysztofie za wspólna podróż .Atmosfera u Ślazaków super.Tor fajny .Strzelanie z burisa z jasnego w ciemne nie należy do przyjemności :-) Bo poprostu g.... widać.No i te rekopisy ;-)
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
YAQB
Posty: 131
Rejestracja: 2015-07-03, 18:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: YAQB »

Też już jesteśmy w domu :) zadowolenie PEŁNE .może nie z wyników ale ta atmosfera...SUPER.Agata też dziękuje za super towarzystwo :) Dziękuję Paweł, Krzysztof, Tomek za te dwa dni. Co będę pamiętał to "specyficzny" tor.Duzo figurek na maksie, umieszconych między drzewami , a co było blisko to już z KZ 15 .Dla mnie początkującego to było trudne strzelanie, ale bardzo cenne doświadczenie. Moje wyniki..pierwszy dzień tylko 52 .koszmar. nowa lupa dopiero co kupiona i nie przefokusowana..caly tor nie ostry...drugi dzień powrót do starej lupki i ciutke lepiej 57.ale z jej błędem paralaksy to dalekie odległości byly ciężkie. Ale co tam...Frajda, nauka, poznanie ludzi to znaczy więcej niż wyniki. Polecam każdemu nowemu taką wyprawę
TX200
ODPOWIEDZ