Dobra miejscówka

Techniki strzelań, bezpieczeństwo, porady.
Awatar użytkownika
PrzemoT
Posty: 60
Rejestracja: 2015-02-16, 23:07
Lokalizacja: Jerzykowo

Dobra miejscówka

Post autor: PrzemoT »

Wczoraj wybrałem się ze znajomymi na Paintball Laserowy do miejscowości Czołowo kolo Kórnika (4km) kierunek Mosina Świątniki .Zabawa zorganizowana w starej bazie po wojskach rakietowych .
Sam kompleks składa się z koszar kilka budynków różnej wielkości typu blok jedno piętrowy ,garaże ,schrony .Druga część to lasek z wieloma transzejami ,pagórkami ,i małymi bunkrami świetny teren na zorganizowanie zawodów.Można by poustawiać naprawdę trudne stanowiska większość terenu jak to w lesie zarośnięta .
Podsumowując : warto aby spece od Strzelectwa terenowego zrobili rekonesans i ocenili czy nadawało by się do organizacji zawodów .

Świetna miejscówka aby pobawić się w tematy militarne .


http://fotowrzut.pl/L85Q354XLR
Walther LGM 2 PCP Nikko Stirling
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Pytanie - do kogo należy teren. Czy ta impreza była zorganizowana jakoś oficjalnie czy "na dziko"?
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
PrzemoT
Posty: 60
Rejestracja: 2015-02-16, 23:07
Lokalizacja: Jerzykowo

Post autor: PrzemoT »

Imprezkę zorganizował nam gość z ALLOUTDOR z Puszczykowa ale podczas imprezy widziałem wiele osób które przyjechały na dziko postrzelać pytałem była również Policja rzekomo dostali zgłoszenie że ktoś cegły kradnie ale do niczego się nie czepiali ,mogę się zorientować kto zarządza terenem i jakie są możliwości wykorzystania na nasze potrzeby popytam strażaków z Kórnika .
Walther LGM 2 PCP Nikko Stirling
ODPOWIEDZ