STRZELEC Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś coś na Egun
Autor Wiadomość
WuDe 
Tomek

Wysłany: 2018-02-10, 13:42   Czy ktoś coś na Egun

Panie i panowie czy ktoś ma konto lub porusza się sprawnie na Egun mi jakoś nie idzie a potrzebuje kupić dwie rzeczy do wiatrówki.
Może ktoś robi tam zakupy i wspomoże :mrgreen:
Treści i poglądy zawarte w poście, przedstawiają moją opinię na dany temat w chwili pisania postu. Zastrzegam sobie prawo, do zmiany opinii bez podawania jakichkolwiek przyczyn czy tłumaczenia się komukolwiek.
Daystate TSAR

Jester 
Tomek

Wysłany: 2018-02-10, 14:00   

Braciszku standardowo ;-) . AK lub MariuszW. I chyba któryś z Kolegów ze Szczecina, ale tu już nie mam pewności

łysy 

Wysłany: 2018-02-12, 17:11   

Ja czasem coś kupuję ale jeśli chcesz kupić to o czym myślę to chyba koszt przesyłki cię zaskoczy.
Chyba gra jest nie warta świeczki. I w bajki trzeba włożyć to że niemcy są uczciwi, też oszukują, wiem to z własnej autopsji. Kupiłem kartusz do karabinka który miał miesiąc temu być strzelany a okazało się jest taki nieszczelny, że nie idzie go napełnić a po rozkręceniu oringi dosłownie rozsypały mi się w palcach ze starości. A szwabek napisał , że to nie możliwe bo on go miesiąc temu używał(chyba do wbijania gwoździ) i że to ja go popsułem.
Więc ostrożnie, jeśli jednak będziesz chciał coś kupić to najpierw napisz jakiegoś maila do gościa i zobacz w jakim tonie ci odpisze- wielu z nich ma uczulenie na polaków.

Odpowiedz do tematu