Nie żebym coś sugerował....

Nie samym strzelaniem człowiek żyje.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Nie żebym coś sugerował....

Post autor: pawelw »

Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Byłem pierwszy raz. Impreza nie jest imponująca, ale jeśli się przygotujesz to możesz kupić naprawdę niecodzienne "przysmaki". Ja niestety poszedłem trochę z marszu, jednak dzięki pomocy znajomego udało mi się kupić kilka interesujących piwek. Dzięki wizycie na targach przypomniałem sobie o bardzo dobrze zaopatrzonym sklepie Piwa Świata na Głogowskiej.
Ostatnio zmieniony 2017-12-17, 15:34 przez mahonxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
ranKING
Posty: 1
Rejestracja: 2017-12-09, 00:29
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ranKING »

mahonxx pisze:Byłem pierwszy raz. Impreza nie jest imponująca, ale jeśli się przygotujesz to możesz kopić naprawdę niecodzienne "przysmaki". Ja niestety poszedłem trochę z marszu, jednak dzięki pomocy znajomego udało mi się kupić kilka interesujących piwek. Dzięki wizycie na targach przypomniałem sobie o bardzo dobrze zaopatrzonym sklepie Piwa Świata na Głogowskiej.
Bardzo fajny sklep też jest na Sienkiewicza.

Co do targów to raczej dla mocno "wkupionych" w temat piwek, jak ktoś sporo się interesuje to zdecydowanie warto się wybrać i móc spróbować naprawdę trudno dostępnych perełek.
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Selgros, Makro też nie próżnują. Sporo sklepików typu OdiDo, lokalnych społem miewa (bo nie wszystkie) fajne piwka. Przy Murawie (pawilony) jest Świat Piwa (czy coś podobnego) zaraz obok zakładu fryzjerskiego. Mały sklepik ale bardzo interesujący ;-)
ODPOWIEDZ