Propozycja terminów LIGI LETNIEJ WSST Strzelec 2017

lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Podziwiam twoje zaangażowanie, kurcze mi tak co trzy tygodnie to jeszcze się chce gdzieś dalej jechać ale częściej to już nawet na ryby tu na miejscu nie chce mi się wstać :-/
Awatar użytkownika
Wolo
Posty: 46
Rejestracja: 2016-01-20, 17:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Wolo »

hydro pisze:Ale dlaczego 7? Nie 6 lub 8? Zmieniamy nazwę na "7 wspaniałych"? W sumie to by wiele wyjaśniło... :roll:
Podepnę się do pytania- czy było jakieś głosowanie na ten temat, ankieta, dyskusja, czy Patryk jednoosobowo podjął decyzję za wszystkich?
Lord Rzeźnik pisze:
hydro pisze:Ale dlaczego 7? Nie 6 lub 8?
Bo 6 to za mało, a 8 za dużo – proste.
Dla mnie 10 było w sam raz- równie proste.
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Zacznij Wolo jeździć na zawody zamiast trolowć na forum. Jeszcze Cię nie widziałem na zimowej lidze, a to już prawie półmetek. Cytowanie Hydro (1000 postów na 4 zawody) też nie pomoże Ci być lepszym strzelcem. W minionym roku pojawiłeś się na 7 zawodach (z 12), więc nie oponuj, tylko się wykaż.
Ostatnio zmieniony 2016-12-26, 22:10 przez Patrykd, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Poniżej trzecia propozycja.

Terminy spotkań:

9.04 - Zawody 1/7
14.05 - Zawody 2/7
25.06 - Zawody 3/7
16.07 - Zawody 4/7
13.08 - Zawody 5/7
17.09 - Zawody 6/7
22.10 - Zawody 7/7 (Żadnych w Polsce zawodów nie znalazłem).

Czekam na feedback.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wolo
Posty: 46
Rejestracja: 2016-01-20, 17:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Wolo »

Nie widzę powodu, żebyś mnie w ten sposób atakował, ale skoro tak, to możemy rozmawiać w takim tonie:
Patrykd pisze:Zacznij Wolo jeździć na zawody zamiast trolowć na forum. Jeszcze Cię nie widziałem na zimowej lidze, a to już prawie półmetek (...)
Zacznij Patryk czytać posty... : http://wsststrzelec.pl/viewtopic.php?p=28385#28385
Koleżanki i koledzy, przejrzałem kalendarz i terminy wszystkich spotkań ligi zimowej dokładnie pokrywają się z moimi zjazdami na uczelni, czy te daty są nie do ruszenia? Zaliczę jedynie spotkanie walentynkowe przez pół roku :shock:
Przeczytaj powyższe i ogarnij, że jestem wyłączony z całego cyklu zimowych zawodów, notabene dzięki terminom, które Ty ustaliłeś. Naturalnie, zdaję sobie sprawę, że nigdy nie będzie tak, że wszystkim będzie pasowało, dlatego pogodziłem się z tym.
Natomiast Twoje złośliwości są, jak widzisz, nie ma miejscu.
Nie wiem, gdzie naliczyłeś te 12 zawodów, liga letnia liczyła sobie 10 spotkań, Ty byłeś na 8, ja na 7, ostanie już kolidowały z uczelnią, tak poza tym to jakiś argument w tej dyskusji?
Patrykd pisze:Cytowanie Hydro (1000 postów na 4 zawody) też nie pomoże Ci być lepszym strzelcem.
Jakie ma znaczenie, kogo cytuję? Pytał wszak o coś, co i mnie interesuje. Nie rozumiem także referencji do tego, jakim strzelcem jestem? Wyjaśnisz? A może po prostu chciałeś moje pytanie prymitywnie zdeprecjonować przez osobistą wycieczkę?

Wracając do meritum- nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje (i nie tylko) pytanie- kto zadecydował o ilości zawodów letnich i ich terminach? Chyba nie ma nic nieodpowiedniego w tak postawionym pytaniu, wszak stowarzyszenie tworzymy wszyscy, zawody są dla wszystkich, a transparentność może służyć tylko dobremu.
Przed ligą zimową przeprowadzona została ankieta co do liczby zawodów i konkretna wartość została wyłoniona w drodze głosowania, próbuję zrozumieć, dlatego teraz nie miało to miejsca?
Patryk, a jeżeli było tak, że Ty indywidualnie podjąłeś taką decyzję, to chyba też potrafisz o tym normalnie rozmawiać bez małostkowych docinek?
Awatar użytkownika
pilot68
Posty: 434
Rejestracja: 2014-08-06, 19:26
Lokalizacja: Konin

Post autor: pilot68 »

Z tego co pamiętam to ustalenia na temat ilości letniej ligi były na walnym zgromadzeniu?
Steyr + vortex viper
Awatar użytkownika
red5555
Posty: 55
Rejestracja: 2016-02-14, 18:01
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: red5555 »

Patrykd pisze:Poniżej trzecia propozycja.

Terminy spotkań:

9.04 - Zawody 1/7
14.05 - Zawody 2/7
25.06 - Zawody 3/7
16.07 - Zawody 4/7
13.08 - Zawody 5/7
17.09 - Zawody 6/7
22.10 - Zawody 7/7 (Żadnych w Polsce zawodów nie znalazłem).

Czekam na feedback.
jest super ! :-)
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Wolo pisze: Nie wiem, gdzie naliczyłeś te 12 zawodów,
10 z ligi letniej i 2 z zimowej. Studiujesz, a ja mam Cię matematyki uczyć ?
Wolo pisze: Wracając do meritum- nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje (i nie tylko) pytanie- kto zadecydował o ilości zawodów letnich i ich terminach?
Czytania ze zrozumieniem, również nie będę Cię uczył.
Gdzie wyczytałeś, że ilość 7 jest zatwierdzona?
Ja jak na razie widzę temat z propozycją. Jak chcesz, to napisz propozycję 10 spotkań z datami. Wolny kraj. A ten temat do tego służy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

O ilości spotkań dyskusja była na walnym. Zmniejszenie liczby zawodów było związane z niewielką liczbą osób chętnych do pomocy przy budowaniu toru. Pojawiają się ciągle te same osoby, a reszta nie mogła "bo ..." i jak zwykle pada tu masa wymówek. Nie pasuje byś pomógł przy przeprowadzeniu zawodów to dlaczego masz czas na samo strzelanie? Figurki na forcie są prawie już na torze, bliżej już chyba nie można. Propozycje terminów są jakie są. Kiedyś były ogłaszane i nie było dyskusji. Przesuwane były ewentualnie gdy były na prawdę jakieś kolizje. Pamiętam jak raz przesunęliśmy zawody bo komunie były. Połowie pasowało a połowie nie i bądź tu mądry. Proszę pamiętać, że jest to liga LOKALNA i tylko przez szacunek dla naszych koleżanek kolegów z zaprzyjaźnionych grup strzeleckich, którzy do nas przyjeżdżają na zawody staramy się ustawić tak terminy by jakoś pasowało. Szanse, że będzie kolizja z grupami po drugiej stronie Polski niestety są duże, trzeba się z tym liczyć. Myślę, że Patryk ma kalendarz taki jak wszyscy, a tam nie ma zaznaczonych zjazdów na uczelniach, sobót pracujących w firmach, komunii w poszczególnych parafiach itp.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

Co jak co, ale komunie i miesięcznice powinien wpisać. Dla własnego dobra :mrgreen:
Sorry za off.
ODPOWIEDZ