Daystate Huntsman

Gość

Post autor: Gość »

hugo pisze:no to pięknie ! już widzę jak teraz wszyscy będziemy wymieniać baterie w naszych chrono :mrgreen:
ile miałeś strzałów w tym zakresie który mierzyłeś ?
Nie liczyłem ale z 30-35 z różnicami 1m/s a później spada o 2-3m/s.
Postaram się kiedyś spisać pełen zakres. Poki co muszę zostawić trochę powietrza w butli na niedzielę :-D
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Gość pisze:powietrza w butli na niedzielę
Nie załuj sobie ja będe miał butle i pewnie ktoś jeszcze :lol:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Chciałbym żeby drugi stopień spustu był ustawiony na mniejszą siłę nacisku. Regulacja odpowiednią śrubką już nic nie daje bo jak przykręcę minimalnie bardziej niż mam to już zbijak nie łapie przy naciąganiu. Chciałbym, żeby drugi stopień był wyczuwalny ale nie stawiał oporu.
Co mogę zrobić?
Awatar użytkownika
hugo
Posty: 349
Rejestracja: 2013-03-03, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hugo »

miałem podobnie w HW100 i pomogła wymiana sprężynki spustu na bardziej miękką.
Walther Hunter + Burris Timberline, Colt Army 1860, Hawken .45, Tryon Creedmoor .45
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Sam to robileś czy masz jakiegoś specjalistę?
Awatar użytkownika
hugo
Posty: 349
Rejestracja: 2013-03-03, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hugo »

HW100 ma tę zaletę że jest w PL spec który je b. dobrze zna, naprawia i tuninguje (czyli witboj).
Niestety, nie mam pojęcia kto może zrobić odpowiednią sprężynkę do Daystate. Ale: witboj tych sprężynek sam nie robi, zapytaj go może czy "jego dostawca" zrobiłby taką dla Ciebie.
Walther Hunter + Burris Timberline, Colt Army 1860, Hawken .45, Tryon Creedmoor .45
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Wczoraj znalazłem problem. Śrubka, którą reguluje się siłę nacisku drugiego stopnia wkręcała się bardzo luźno dlatego przychodząca nad nią śrubka kontrująco zabezpieczająca przy dokręcaniu obracała tą właściwą i w efekcie tego nie dało się ustawić delikatnego drugiego stopnia.
Rozwiązanie okazało się dosyć proste. Trzeba było wykręcić śrubki i posmarować delikatnie klejem do gwintów (nie klei a jedynie zabezpiecza przed odkręcaniem i daje opór przy regulacji). Drugi stopień jest wyczuwalny ale nie stawia oporu :-)
ODPOWIEDZ