V eliminacja Pucharu PFTA 2015 + nHFT

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Tomek, gratulacje! Czuję, że pojawisz się w składzie polskiej reprezentacji!
WSST
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

Dziekuje za gratulacje ...Kilku zawalonych figurek nie moge odzałować do dzisiaj :mrgreen: .Paweł ,Krzychu ,Artur dziekuje za zajebisty wyjazd .Było zacnie :-) W niedziele przeszedłem najtrudniejszy tor w mojej krótkiej karierze strzeleckiej .Figurki postawione na "scianie płaczu" robiły niesamowite wrażenie .Kąt ,odległość,do tego wiatr wiejacy z dziwnych kierunków :-) To była lekcja (wyraże sie tu słowami Makłowicza :-) ) "arcy zacnego" hft na niesamowitej miejscówce ...za rok jade :-)
Przemo pisze:Czuję, że pojawisz się w składzie polskiej reprezentacji!
Na mecz z Grecja skład już jest zamkniety ;-)
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Co fakt to fakt - to miejsce to prawdziwa Mekka dla każdego wyznawcy FT/HFT :-D
Jeśli ktoś chce poczuć się spełniony w strzelectwie terenowym, to przynajmniej raz w życiu musi tam pojechać i wziąść udział w zawodach. Gdy wysiadłem z auta i zobaczyłem to miejsce, to moja pierwsza myśl była taka:
Gdyby teraz zobaczył to Mazgier, to tam by zamieszkał na stałe, i w tym celu porzucił żonę, teściową a nawet psa :lol: Tam jest poprostu wszystko, co potrzeba do szczęścia. Strzelanie wysoko w górę i stromo w dół. Wszelka możliwa roślinność, krzewy, drzewa, potężne porozrzucane głazy, kamienie,kotliny, niesamowite widoki. To wszystko powoduje mega "oczo-pląsy", co utrudnia ocene dystansów, czy poprawek na kąty itp/itd. Cele w zależności od KZ ustawione praktycznie na maksymalnych dystansach i pod różnymi kątami (na drzewach, na skałach, w zapadlinach itp itd. Dużo postaw wymuszonych, w tym oprócz klęczących i stojących także leżące(!). Czasami przechodząc z jednego stanowiska na drugie miałem wrażenie, że jestem na zupełnie innej miejscówce. Do tego upał i duży wiatr(jeśli ktoś uważa że na Czarnucha mocno wieje, to nie widział mocnych wiatrów :) W tych warunkach strzeliłem 59 pkt, i póki co dla mnie są to najcenniejsze zdobyte do tej pory punkty.
Tomek, ja też tam wrócę, i chyba nawet nie będę czekał do przyszłego roku, bo na koniec wakacji i jesienią będą tam jeszcze dwie imprezy - are you ready ;-)
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Jeszcze coś dla Tomka: Klasyfikacja Pucharu Jurajskiego 2015 . Jak się postara jeszcze dwa razy to ma po primo Puchar a po wtóre w przyszłym roku na wszystkie zawody Jury wstęp gratis :!:
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
ODPOWIEDZ