PKZ 2015

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

marassobi pisze:w hft2 byly 3 osoby ktore zaliczyly calosc
Chcieć to jedno, móc to drugie, nie można wymagać obecności na wszystkich zawodach, 3 z 4 będzie OK.
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 167
Rejestracja: 2014-05-30, 19:45
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Też tak myślę. Dobra koncepcja.
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

W niedzielę zobaczymy się w Poznaniu i na spokojnie ustalony kilka kwestii o których za wiele by trzeba pisać.
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 167
Rejestracja: 2014-05-30, 19:45
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

:-/ Ne będzie mnie w Poznaniu 26-10-2014. Pracodawca to kawał :evil: . Ale od Beaverów będzie Yamrt, ja zgadzam się na Wasze ustalenia. Mam nadzieję, że jakieś wiążące jednak zapadną.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 98
Rejestracja: 2014-07-09, 21:11
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Ja też na 100% procent nie dam rady przyjechać. Będzie dobrze jak się zjawię na jeden dzień w domu :( Z mojej strony dobrą koncepcję przedstawił Mariusz na beżowym.
1. LGST zaczyna na dwudniowej imprezie jaką planujemy wspólnie zrobić. W sobotę będą Mistrzostwa Dolnego Śląska, a niedzielę rozpoczęcie PKZ.
2. Szczecin, ale tu koledzy muszą się wypowiedzieć
3. Lipiec w Poznaniu
4. Zakończenie u Beaverów. Dysponujemy ogrzewanymui pomieszczeniami, socjalem itp... , więc jesień nam nie straszna bez względu na pogodę.
Dolnośląska Grupa Strzelectwa Terenowego
www.hftbeaver.org
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

Jaro pisze: Z mojej strony dobrą koncepcję przedstawił Mariusz na beżowym.
Generalnie tyle bylo juz propozycji że się pogubilem:)
Na pweno przydadzą się jedne zawody 2 dniowe, gdzie drugi dzien to PKZ
Z całą pewnoscia LGST lub DGST nie udzwiga tej imprezy sam wiedz musza być połączone siły.
To czy bedzie to pod logo 1 grupy a druga jako pomoc czy inaczej to sprawa wtórna.

Ale najważniejsze to ustalić gdzie będzie najlepiej zrobić rozpoczęcie i gdzie zrobić zakończenie.
Wiele osób będzie chciało strzelić nocnik i napić się piwa przy grillu.
Nie wiem czy forma jaką my LGST zaproponowalismy nie jest zbyt spartanska bo jednak nie mamy zsplecza socjalnego i tylko możemy posilkować się namiotami i przenosnym tojtojem ;)
Fajnie gdyby nam udalo się znaleźć jakąś miejscówka podobna do Ziębic lub Bączka.

Generalnie znaleźliśmy nową miejscówka ale znowu ciekawy teren i bez zaplecza.

Może uda się jeszcze coś znaleźć...
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 98
Rejestracja: 2014-07-09, 21:11
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Mariusz, powtarzam się troszkę z beżowego. Trzeba w Poznaniu już ogarnąć podstawy i dogadać temat. My, faktycznie mamy wyposażony obiekt na warunki jesienne i zimowe, więc nie byłoby problemów z socjalem.
Odnośnie wielości pomysłów to tak trzeba. W końcu się coś ruszyło ;)
Dolnośląska Grupa Strzelectwa Terenowego
www.hftbeaver.org
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3151
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Zawody organizowane przez WSST tak jak wcześniej pisałem planowane są na 18 i 19 lipca 2015.

Zawody jakie będziemy chcieli rozegrać podczas Mistrzostw:

Sobota:
Zawody Silhouette
Zawody NHFT

Niedziela:
Zawody FT/HFT

Jeśli chodzi o tor to trzymamy się wytycznych PFTA, ale z naszymi odstępstwami i udziwnieniami. Resztę spraw to trzymamy się PFTA (klasy sprzętowe i kategorie dodatkowe).

Jak znajdą się chętni to rozegramy Benchrest w sobotę, ale ostatnio było mizerne zainteresowanie i chyba lepiej się skupić na sylwetkach.

Nie wiem czy jest sens dołączania sylwetek i nHFT do PKZ. Zainteresowanie jest małe i może być nawet problem z obecnością na 3 imprezach.

Ida PKZ była taka, że razem ale osobno. Każda z grup ustala sobie regulaminy według jakich chce rozegrać swoje imprezy. Wspólne było zliczanie wyników. Czy to będą tory 40 figurkowe, 2x20 czy 30 figurkowe to nie istotne, bo ważne będą procenty. W tym miejscu będę upierał się by liczyć wynik końcowy do najlepszych zawodników z danych zawodów.

Dodatkowo możemy wystawić 5 osobowe drużyny do zmagań drużynowych na każdych zawodach PKZ.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
marassobi
Posty: 82
Rejestracja: 2013-03-18, 18:42
Lokalizacja: Słubice

Post autor: marassobi »

terminy mniej lub bardziej dopinane a nie ma wciąż deklaracji ze strony Wikingów... wie ktoś coś więcej może? U nich na forum też temat nie jest poruszany. :?: :idea:
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

MASZOT pisze:Wybaczcie proszę, że tak długo nie odzywaliśmy się. Potwierdzimy Wam nasz termin do końca tygodnia. Wstępnie będzie to najprawdopodobniej koniec czerwca.

Terminarz PKZ

28.06.2015 - WIKINGOWIE
18-19.07.2015 - WSST Strzelec

czyli czekamy na ostateczną datę naszą (LGST) i Beaverów (DGST)
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
ODPOWIEDZ