Najbliższy weekend

Czyli kto, kiedy, gdzie i z kim
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Najbliższy weekend

Post autor: WuDe »

Rozbojniczek pisze: 2023-07-03, 10:38 Witam.
Byliśmy, zobaczyliśmy, celny strzał oddaliśmy (znaczy się młody obalił cel za pierwszym razem). Niestety był zaskoczony i skrępowany wysokim poziomem trudności, przygotowania zawodników no i sprzętu, którym dysponujecie. Sądzę, że będzie chciał pozostać przy rekreacyjnym strzelaniu, a nie wyczynowym zwłaszcza, że na chwilę obecną planowany zakup czegoś niedrogiego, więc pewnie będzie hatsan, ale ucywilizowany. Chyba, że ktoś z forumowiczów ma coś lepszego używanego, ale niedrogiego do zbycia. Idę więc do odpowiedniego działu. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.
Jak się ma wiedzę choćby podstawowa to już nie wygląda tak profesjonalnie :-D :-D :-D
Przyjedź w niedzielę jak będziemy organizować trening dowiesz się sporo i miło spedzicie czas :-)
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
GraySaint
Posty: 62
Rejestracja: 2021-11-04, 10:52

Re: Najbliższy weekend

Post autor: GraySaint »

Chciałbym zrobić trening w niedziele. Ctoś jeszcze chętny?
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Najbliższy weekend

Post autor: WuDe »

Ja podjadę może 9
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
GraySaint
Posty: 62
Rejestracja: 2021-11-04, 10:52

Re: Najbliższy weekend

Post autor: GraySaint »

Mam nadzeję że w niedziele ne będzie deszczu i będzie udało zrobić trening.
GraySaint
Posty: 62
Rejestracja: 2021-11-04, 10:52

Re: Najbliższy weekend

Post autor: GraySaint »

13go planuję trening. Może ktoś jeszcze będzie?
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Najbliższy weekend

Post autor: WuDe »

Będe :-)
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Rozbojniczek
Posty: 9
Rejestracja: 2023-06-29, 21:12

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Rozbojniczek »

Witam.
Od której planujecie zabawę? Chętnie się przyłączę.
Maniek061
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-10, 15:17

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Maniek061 »

cześć, chciałem się przywitać, bo jestem tutaj nowy i zapytać o możliwość wspólnego strzelania.
Czytając kilka poprzednich wpisów zwróciłem uwagę, że nawet nowych członków zapraszacie od razu do udziału w zawodach. Ja jednak wolałbym najpierw odbyć kilka treningów, bo ze swojej wiatrówki strzelałem zaledwie raz wystrzeliwując maks. 40 sztuk śrucin.
Widzę, że planujecie zebrać się 13tego żeby postrzelać, niestety jestem na wyjeździe. Jednak 15.08. chętnie bym się do kogoś przyłączył. Czy ktoś z Was planuje trenować? Chciałbym zobaczyć co i jak ;)
Gdyby nie było chętnych to przy okazji chciałem zapytać jak wygląda w ogóle kwestia wejścia na teren fortu, bo nigdy tam nie byłem. Czy są specjalne miejsca, gdzie może wejść praktycznie każdy i sobie bezpiecznie postrzelać (cele, tarcze i kulochwyty mam swoje), czy może trzeba być członkiem WSST?
Przejrzałem forum i nie widziałem odpowiedzi na moje pytanie. Jeśli coś pominąłem to proszę o odnośnik do odpowiedniego wątku.
Z góry dzięki, pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia! :)
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Najbliższy weekend

Post autor: WuDe »

Rozbojniczek pisze: 2023-08-10, 15:09 Witam.
Od której planujecie zabawę? Chętnie się przyłączę.
Cześć myślę że okolice 9 dokładnie jeszcze napiszę
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Najbliższy weekend

Post autor: WuDe »

Maniek061 pisze: 2023-08-10, 15:32 cześć, chciałem się przywitać, bo jestem tutaj nowy i zapytać o możliwość wspólnego strzelania.
Czytając kilka poprzednich wpisów zwróciłem uwagę, że nawet nowych członków zapraszacie od razu do udziału w zawodach. Ja jednak wolałbym najpierw odbyć kilka treningów, bo ze swojej wiatrówki strzelałem zaledwie raz wystrzeliwując maks. 40 sztuk śrucin.
Widzę, że planujecie zebrać się 13tego żeby postrzelać, niestety jestem na wyjeździe. Jednak 15.08. chętnie bym się do kogoś przyłączył. Czy ktoś z Was planuje trenować? Chciałbym zobaczyć co i jak ;)
Gdyby nie było chętnych to przy okazji chciałem zapytać jak wygląda w ogóle kwestia wejścia na teren fortu, bo nigdy tam nie byłem. Czy są specjalne miejsca, gdzie może wejść praktycznie każdy i sobie bezpiecznie postrzelać (cele, tarcze i kulochwyty mam swoje), czy może trzeba być członkiem WSST?
Przejrzałem forum i nie widziałem odpowiedzi na moje pytanie. Jeśli coś pominąłem to proszę o odnośnik do odpowiedniego wątku.
Z góry dzięki, pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia! :)
Cześć mimo wszystko zapraszamy na najbliższe spotkanie strzeleckie w formie rywalizacji takie lużne zawody 20.08 bedziesz mógł pogadać postrzelać i zobaczyć o co chodzi w tym HFT.
W tygodniu raczej nikt nie bywa na forcie aczkolwiek może akurat ;-)
Na teren fortu wstęp maja tylko członkowie WSST Strzelec mogą wprowadzić osobę towarzyszącą. Teren jest zamknięty i z ochroną wiec nie łatwo tam samemu wejść :-D
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Deleted User 653

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Deleted User 653 »

Też bym chętnie dołączył się w niedziele.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Najbliższy weekend

Post autor: WuDe »

Będę w niedzielę na 9 zapraszam
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Rozbojniczek
Posty: 9
Rejestracja: 2023-06-29, 21:12

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Rozbojniczek »

No i super. Pozdrawiam
Rozbojniczek
Posty: 9
Rejestracja: 2023-06-29, 21:12

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Rozbojniczek »

No i super. Pozdrawiam
MauroNoelho
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-21, 09:05

Re: Najbliższy weekend

Post autor: MauroNoelho »

Elo!
Jestem jednym z tych "sasiadów-łuczników" Którzy byli na pikniku w ubiegła niedzielę. Chyba złapię bakcyla. Chciałbym się dowiedzieć jak to teraz organizacyjnie wygląda. Czy żeby z Wami trenować to muszę sie zapisać do Waszego klubu? Czy macie jakies stałe dni i godziny w których trenujecie? Gdzie sie zbieracie?
ODPOWIEDZ