Po prawie roku od ostatniego tankowania z pewnych powodów i bez zapytania o cenę podjechałem się napompować do nurkowców przy Piłsudskiego.
Przyszło do zapłaty i prawie sam zanurkowałem: 7pln/litr dla ciśnienia 300bar - i ponoć za chwilę ma podrożeć! Czyli butelki 12+6 razy 7 uczyniło 126peelenów. Nie wiem jak w tej chwili jest przy Włada, ale rok temu płaciłem po 1,5pln/litr.
Napełnianie butli PCP w Poznaniu
Re: Napełnianie butli PCP w Poznaniu
Na wlada 10 za butle 6 litrów
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski