Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: lysy »

Według najnowszych prognoz deszcz ma być dla nas bardziej łaskawy, więc proszę nie dajcie się przestraszyć . koło 13 ma spaść kilka kropel tak 1 mm na metr kwadratowy czyli jeden litr a to takie małe chłodzenie na emocje strzeleckie wystarczy grubszy sweterek i będzie miło.
joker-os
Posty: 28
Rejestracja: 2020-01-06, 17:34
Lokalizacja: Wołów

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: joker-os »

Siemka. Niestety na jutrzejszych zawodach mnie nie będzie. Najmocniej przepraszam sprawy wyższe zatrzymały. Miłego strzelania i do zobaczenia na następnych :)
DGST Beaver
Awatar użytkownika
Artkor
Posty: 24
Rejestracja: 2014-03-09, 18:50
Lokalizacja: Ostrowite

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: Artkor »

Dziękuję WSST, to był fajnie spędzony dzień.

P.S
Niech ktoś wreszcie powie AJU że ze sprężyny nie da się wygrywać z PCP-ami w FT. 😂

Pozdrowionka i do następnego.
lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: lysy »

No to teraz niech żałują ci co się wystraszyli prognoz pogody. Jeden jedyny ok 5-6 minutowy intensywny deszczyk i kilka paru minutowych kropidełek, nawet pokrowiec i mata nie zdążyły zmoknąć.
Wiem, że nie wszyscy mieli ochotę moknąć ale na prawdę było miło i do domu wracaliśmy wyschnięci i szczęśliwi.
Bardzo dziękuję ekipie ustawiającej tor bo w niezbyt dużym gronie zrobili kawał świetnej roboty z fajnymi kątami, małymi kilzonkami na maksymalnych dystansach i nieśmiertelną mazgierką dziś na pocieszającej odległości.
Dziękuję wam też za porządki po zawodach bo pewnie nie ominęła was mokra trawa i chłodziwo z nieba.
Życzę zdrówka wszystkim i fajnie jak nie w mniejszym gronie spotkamy się w czerwcu .
Shooter_36
Posty: 4
Rejestracja: 2014-10-20, 16:43
Lokalizacja: Turek

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: Shooter_36 »

Podziękowania za bardzo fajne zawody ! Byłem na forcie pierwszy raz - super miejsce ! Przyznam jednak, że przejście toru, dzięki jego bogatemu ukształtowaniu, to dla mnie (przynajmniej na tę chwilę) prawdziwe wyzwanie kondycyjne.....(niestety... :-D ). W ostatnim czasie miałem okazję uczestniczyć w zawodach w Kuklówce, Kolibkach i u Was... Nasuwa mi się jedna niepokojąca refleksja: nie ma mocnego na Łysego ! :shock: :-? :evil: . Mój apel: popracujmy nad własnymi umiejętnościami, bo trzeba to zmienić ! Jeszcze się nam chłopak utopi w morzu własnej chwały, albo obrośnie w piórka ! :-D Wyobrażacie sobie opierzonego Łysego !? Masakra jakaś ! No i kto go wówczas oskubie ?! :mrgreen: A jeśli chodzi o AJU... "AJU jest jedyny w swoim rodzaju" ! Dajcie mu łuk do ręki, to też pewnie po max. dwóch przymiarkach zacznie wygrywać ! :-D . GRATULACJE !
Pozdrawiam !
lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: lysy »

Shooter_36 pisze: 2021-05-24, 08:57 Podziękowania za bardzo fajne zawody ! Byłem na forcie pierwszy raz - super miejsce ! Przyznam jednak, że przejście toru, dzięki jego bogatemu ukształtowaniu, to dla mnie (przynajmniej na tę chwilę) prawdziwe wyzwanie kondycyjne.....(niestety... :-D ). W ostatnim czasie miałem okazję uczestniczyć w zawodach w Kuklówce, Kolibkach i u Was... Nasuwa mi się jedna niepokojąca refleksja: nie ma mocnego na Łysego ! :shock: :-? :evil: . Mój apel: popracujmy nad własnymi umiejętnościami, bo trzeba to zmienić ! Jeszcze się nam chłopak utopi w morzu własnej chwały, albo obrośnie w piórka ! :-D Wyobrażacie sobie opierzonego Łysego !? Masakra jakaś ! No i kto go wówczas oskubie ?! :mrgreen: A jeśli chodzi o AJU... "AJU jest jedyny w swoim rodzaju" ! Dajcie mu łuk do ręki, to też pewnie po max. dwóch przymiarkach zacznie wygrywać ! :-D . GRATULACJE !
Pozdrawiam !
Przyłączam się do gratulacji dla Sławka "AJU" ale i dla Piotra który po dłuższej nieobecności na torach wraca do nas ze zdwojoną siłą - miło znów Cię widzieć uśmiechniętego Panie Piotrze zwany Red5555. :-P
A co do tego Łysego to nie ma się co martwić bo gość ma raczej dość duży dystans do siebie i jestem przekonany że ten "Dzień Dziecka" szybko się skończy.
No i jedno jest pewne nie obrośnie w piórka bo natura już go wyposażyła w grubą warstwę naturalnego futra, a futro ma tę zaletę, że można je ściągnąć razem ze skórą lub jeszcze prościej opalić żywym ogniem.
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: Ziemo »

Został chłop zastępcą prezesa sekcji i patrzcie jak go to uskrzydliło :mrgreen:
HFT
AJU
Posty: 19
Rejestracja: 2016-11-15, 15:40
Lokalizacja: Goliszów

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: AJU »

Jak zawsze Fort zaskakuje. Tym razem strzelanie do góry z topowym fortowym wiatrem :). Nawet te 3 (4?) fale deszczu (nawet z gradem), nie zepsuły zabawy - wychodzące za chwilę słońce suszyło wszystko...
Poznaniacy stanęli na wysokości zadania - było suuuuper!!!
Jak idzie się w grupie z doświadczonymi kolegami - wszystko staje się łatwiejsze. Dzięki Szymon za super rady!!!
Gratuluję podiumowiczom - ale do Marka nawet zbliżyć się ciężko :).

P.S. Dzięki za ciepłe słowa - tak mi się wydaje, miałem lepszy, taki wyjątkowy dzień. Wiecie - szczęście nowicjusza :). (dodatkowo chłopaki ftciarze chyba się zmówili robiąc mi taki prezent urodzinowy)...
P.S2. Ukłony w kierunku Piotra (Red5555) za shoot-off, było wesoło :).
kolo65
Posty: 1
Rejestracja: 2021-04-26, 19:44

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: kolo65 »

Dzięki za wspaniałe zawody. To był mój pierwszy start na zawodach i od razu na takim świetnym urozmaiconym torze. Jak dla mnie-bezcenna lekcja. Szczególne podziękowania dla Marka za wszystko: sprzęt, zaproszenie i dobre rady. Tylko dzięki temu mogłem zrobić taki wynik( no może trochę szczęście nowicjusza).
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
kolo65
Awatar użytkownika
Artkor
Posty: 24
Rejestracja: 2014-03-09, 18:50
Lokalizacja: Ostrowite

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: Artkor »

kolo65 pisze: 2021-05-24, 13:31 ...Tylko dzięki temu mogłem zrobić taki wynik( no może trochę szczęście nowicjusza)....
Piękny debiut, zabrakło Ci jednego punktu do dogrywki o podium, wiem też że położyłeś wszystkie stojaki, wielkie BRAWA. Mam nadzieję że się wciągniesz i będziesz stałym bywalcem zawodów.
Shooter_36 pisze: 2021-05-24, 08:57Nasuwa mi się jedna niepokojąca refleksja: nie ma mocnego na Łysego ! :shock: :-? :evil: . Mój apel: popracujmy nad własnymi umiejętnościami, bo trzeba to zmienić !
A może popracujmy nad Łysym żeby np do FT sobie poszedł... :mrgreen:
DrA
Posty: 6
Rejestracja: 2020-01-20, 11:21

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: DrA »

Artkor pisze: 2021-05-24, 14:01 A może popracujmy nad Łysym żeby np do FT sobie poszedł... :mrgreen:
Spier...aj :)
Awatar użytkownika
Artkor
Posty: 24
Rejestracja: 2014-03-09, 18:50
Lokalizacja: Ostrowite

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: Artkor »

DrA pisze: 2021-05-24, 21:06
Spier...aj :)
Zapomniałem, macie już AJU. :mrgreen: :mrgreen:
silart
Technik
Posty: 289
Rejestracja: 2018-09-19, 09:01
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: silart »

Dziękuję za cierpliwość - wyniki zaktualizowane.
Następnym razem będą szybciej :)

Junior
FT
HFT1
HFT2

Gdyby coś się nie zgadzało, to dajcie proszę znać :)

P.S. Nie było mnie na zawodach ale po przeczytaniu uwag na kartach domyślam się że było super :)


Pozdrawiam
Jeśli nie mogę komuś pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzam.

Steyr Challenge + Valiant 4-12x40 HFT,
P17
Vygo i Jackalope
Proca
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 842
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: slawol75 »

Cel 28, kz powinna być 35 lub 40, zobacz w karcie, być może pomyłka w zaznaczeniu? Chyba że ktoś Pamięta że tak było?
zawsze środkiem krzyża :)
janusz22551
Posty: 31
Rejestracja: 2020-10-13, 07:54
Lokalizacja: Ośniszczewo kuj-pom

Re: Liga letnia 2021 - Dyskusja otwarta

Post autor: janusz22551 »

A co tak skromnie na liście zapisanych?
ODPOWIEDZ