Podstolice i Ługi k. Powidza - rekonesans

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Pawle, czy udało Ci się dodzwonić do własciciela terenu w Ługach?
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Panowie, na czym stoimy w sprawie terenu na PKZ oraz zawody PFTA?
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Wydaje się, że na razie na niczym... :-/
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Ja proponuję Podstolice: teren ciekawy, jest infrastruktura, hotele blisko.... nic tylko zaklepać termin.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Czas ucieka, terminy się kurczą. Potrzeba decyzji!
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

mahonxx pisze:Czas ucieka, terminy się kurczą. Potrzeba decyzji!
No właśnie, a niby kto ma podjąć tą decyzję ? Chłopiec z kościelnego chóru ? Pani z miejskich szaletów ?
Myślałem że decyzja dawno podjęta, i zostały do ustalenia szczegóły.
Ja nie mam zamiaru się wychylać, coby znowu nie było że naciskam, wywieram presję itp..
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

pawelw pisze:Podstolice: teren ciekawy, jest infrastruktura, hotele blisko.... nic tylko zaklepać termin

nie ma co chyba już kombinować z innymi miejscówkami i rezerwować na PKZ i PFTA
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Na razie stoi, że w lipcu mamy w planie 18 i 19 (sobota, niedziela), a w sierpniu 8 i 9 (sobota, niedziela). Rozumiem, że te dwa dni całe. Czy piątki też?
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Skoro znamy konkretne daty, to może już czas na konkretne harmonogramy tych imprez ?
Z tego co wiem, do tej pory była mowa o tym, że w trakcie poznańskiej rundy PKZ będzie napewno FT/HFT , Benchrest i NHFT, czyli podobnie jak rok temu, tylko bez sylwetek.
Dlaczego PKZ bez sylwetek ?
Dlatego,że np. konkurencję Benchrest można na miejscu przygotować bardzo szybko, i nie potrzeba do tego wielu ludzi. Co innego z sylwetkami. Żeby je naprawdę dobrze przygotować, tak jak rok temu, to potrzeba na to prawie cały dzień . Już z przygotowaniem toru FT/HFT będzie multum roboty, do tego wypadałoby ustawić osobne 20 figurek na NHFT. Pamiętam ile czasu i roboty kosztowało przygotowanie sylwetek na PKZ, a ludzi do pomocy nie było wielu.
Moim zdaniem te "piątki" będą konieczne, by na sobote i niedziele dobrze wszystko przygotować.
Na PFTA zrobiłbym podobnie, tylko zamiast Bechrestu być może(podkreslam być może) zrobiłbym sylwetki,
w zależności od ilości chętnych, oraz przedewszystkim mocy przerobowych które się zdeklarują i solidnie pomogą przy organizacji tych imprez.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Na PFTA zrobiłbym podobnie, tylko zamiast Bechrestu być może(podkreslam być może) zrobiłbym sylwetki
Jesteśmy ugadani z WKFT w sprawie sylwetek i mamy 'błogosławieństwo' PFTY na zmianę harmonogramu konkurencji. Sylwetki można zorganizować na dwóch 50-metrowych torach (dwa ostatnie zdjęcia z Podstolic) bez przeszkadzania w ustawianiu toru
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

pawelw pisze:
Na PFTA zrobiłbym podobnie, tylko zamiast Bechrestu być może(podkreslam być może) zrobiłbym sylwetki
Jesteśmy ugadani z WKFT w sprawie sylwetek i mamy 'błogosławieństwo' PFTY na zmianę harmonogramu konkurencji. Sylwetki można zorganizować na dwóch 50-metrowych torach (dwa ostatnie zdjęcia z Podstolic) bez przeszkadzania w ustawianiu toru
Paweł, żebyśmy się źle nie zrozumieli. Nie jest tak,że nie chcę sylwetek podczas PFTA. Przeciwnie, bardzo bym chciał, bo poprostu je lubię, i przy każdej okazji namawiam innych.
Mając jednak w pamięci ubiegłoroczne PKZ wyraziłem tylko wątpliwość, czy będziemy w stanie dobrze przygotować tą konkurencję. Wtedy prace zaczęły się już w piątek, i ledwo zdążyliśmy w sobotę dokończyć tuż przed startem.
Poza sporą ilością czasu, będzie też potrzebna osobna grupa ludzi na przygotowanie torów do pistoletu i karabinu. No i najważniejsza sprawa - Kombatant. Andrzej ma sprzęt,doświadczenie w prowadzeniu i sędziowaniu, więc bez niego to możemy sobie postrzelać sylwetki, ale na iPadzie.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

wyraziłem tylko wątpliwość, czy będziemy w stanie dobrze przygotować tą konkurencję
Sprawa jest dopięta: Warszawiacy przywiozą sprzęt i ludzi, zorganizują konkurencję. My tylko zapewniamy miejsce i nabór.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

No i bomba! Chociaż raz Kombatant strzeli u siebie sylwetki, i nie będzie musiał ich organizować - full komfort :-)
Awatar użytkownika
Krzysztof W.
Posty: 136
Rejestracja: 2013-03-05, 16:49
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof W. »

@Artur: Andrzej w czasie naszej rundy PFTA będzie, o ile wiem, na wakacjach.
Daystate Mk3+ DOT 4,5-14x44
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Krzychu, nie wiedziałem o tym, ale Andrzej odbije sobie to na MMP, tam też będą dobrze przygotowane sylwetki.
ODPOWIEDZ