Mistrzostwa Wielkopolski FT/HFT 2018 14-15 lipca 2018r.

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 167
Rejestracja: 2014-05-30, 19:45
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Razem z Basią dziękujemy za fantastyczną niedzielę. Zawody w FORT KNOX WAR ZONE wpisaliśmy na stałe w swój kalendarz :-) Maćkowi i Jarkowi jeszcze raz dziękuję za towarzystwo na torze. Catering- first class :-D Kurczak jak kurczak, ale gulaszowa taka jak powinna być, pikantna. Za przeproszeniem aż w d..ę drapało :-D Dziękujemy.
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1571
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

wyniki

Można oglądać, pobierać, Patryk pewnie powiesi gdzie trzeba.
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
pilot68
Posty: 434
Rejestracja: 2014-08-06, 19:26
Lokalizacja: Konin

Post autor: pilot68 »

Wielkie wyrazy szacunku i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację tej super imprezy strzeleckiej.
Jak dla mnie tor rewelacyjny!Już dawno nie miałem takich efektów wizualnych w lunecie. Ciężko było nacisnąć na spust bez tej "słusznej koncepcji"odnośnie parametrów celu.(wiem że niektórzy,już na drugi dzień demontowali optykę i jechali do przefokusowania :-D ) Las, super na organizację zawodów.
Gratulacje dla wszystkich za zmagania na torze,za osiągnięte wyniki.Wielkie dzięki dla fotografów,zawsze fajnie jest ponownie poczuć emocje,atmosferę zawodów siedząc już w domu przeglądając fotki.
Steyr + vortex viper
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Wyniki Mistrzostw Wielkopolski 2018r.:

Wyniki w formie tabeli EXELA do pobrania.
Obrazek
Awatar użytkownika
bartezz
Posty: 299
Rejestracja: 2016-07-27, 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartezz »

pilot68 pisze:wiem że niektórzy,już na drugi dzień demontowali optykę i jechali do przefokusowania
Ja jutro idę do okulisty... :-)
Pozdrawiam \ Bartek
AA S400F + MTC Viper Connect;
Walther LG300 + WFA SS 3-15x42 FFP
WSST Strzelec
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Serdecznie dziękuję osobom, dzięki którym odbyły się tegoroczne mistrzostwa. Marylka i Heniu, MaciejSz, Sławek, Ela i Tomek, WuDe, Bartek, Papaj, Patryk i Megabos za użyczenie wozu, dzięki któremu ustawianie i zbieranie toru poszło szybko i sprawnie. Wasze zaangażowanie i wysiłek pozwolił na przeprowadzenie świetnej imprezy. Pojechać w kraj i zapłacić za zawody jest łatwo, ale zrobić coś samemu daje ogromną satysfakcję. Super, że mogłem w tym uczestniczyć. ;-)

Miejscówka całkiem spoko. Te światło-cienie będą się wielu osobom śniły po nocach. Tor był ciekawie zaplanowany i potrafił zaskoczyć. Zaplecze bez szaleństw, ale dało radę. Więcej refleksji przy kolejnym spotkaniu strzeleckim. :-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Orlik
Posty: 58
Rejestracja: 2014-07-20, 23:46
Lokalizacja: Szczytna

Post autor: Orlik »

Trochę późno się obudziłem. Ale zostawiłem u Was na torze matę strzelecką "Jorgusiową". Znalazł ktoś przez przypadek ? Między stanowiskiem 4 a 5 zostawiłem :(
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

Jutro będę na forcie to sprawdzę ale nie przypominam sobie jak sprzątaliśmy aby coś zostało
ODPOWIEDZ