Finał PKZ 2015

Zloty, spotkania, zawody
Qbuś
Posty: 7
Rejestracja: 2014-11-30, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

esmar pisze:Nieoficjalna Generalka PKZ , dla tych, którzy nie mogą doczekać się beaverowych tabel
Dzięki :-) .
e-tawerna.pl
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 98
Rejestracja: 2014-07-09, 21:11
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Wszystko jest TUTAJ

Może nie wszystkich to interesuje ;)
Dolnośląska Grupa Strzelectwa Terenowego
www.hftbeaver.org
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1571
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Podsumowania PKZ'u tam nie widzę, obydwa zlinkowane pliki dotyczą ostatnich zawodów.
Taki kwiatek w tabelach znalazłem :lol:
Obrazek
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Mazgier nie wspominał, że rozpoczyna produkcję masową...
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 98
Rejestracja: 2014-07-09, 21:11
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Marek, wyczyść sobie opcje przeglądarki. Po odświeżeniu pamięci podręcznej będziesz ściągał poprawne pliki.
Dolnośląska Grupa Strzelectwa Terenowego
www.hftbeaver.org
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 167
Rejestracja: 2014-05-30, 19:45
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

esmar pisze: Szkoda, że na zakończenie PKZ'tu taka wtopa ...
Marku z całym szacunkiem dla Ciebie. A mógłbyś kiedyś wyrazić chociaż jedną pozytywną opinię na temat imprezy zorganizowanej przez Beaverów? Napisać przynajmniej jeden raz, co Ci się podobało? Jak do tej pory, po każdym strzelaniu u nas masz pretensje. O co chodzi? Każda krytyka naszych imprez powoduje, że następnym razem staramy się wyeliminować to co się nie podobało. Wybacz nam kolego, że nie jesteśmy idealni. Może kiedyś spotkała Cię jakaś krzywda ze strony Beaverów, proszę napisz o co chodzi ?!
Ostatnio zmieniony 2015-09-04, 21:05 przez sindbad, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1571
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

sindbad pisze:A mógłbyś
Mógłbym: fajna miejscówka i impreza - mówię to poważnie, ale jeśli dajecie ciała w tak ważnej i w sumie prostej sprawie jaką jest wyłonienie zwycięzców to już nie nie jest fajnie. Zamiast przyjąć to na klatę - pretensje do mnie, że ośmieliłem się zauważyć.
Samopoczucia Eli przy tym nie zazdroszczę, kiepskie żarty na ten temat na Waszym forum też kicha.
Sprawę moich, wobec Waszej grupy pretensji pominę bo to bzdury.
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 167
Rejestracja: 2014-05-30, 19:45
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Pretensji do Ciebie, że "ośmieliłeś się zauważyć" - nikt nie ma.
Odpowiednie wyjaśnienia i przeprosiny, wysłano do osób "poszkodowanych".
O jakich kiepskich żartach piszesz? Na naszym forum nikt z naszej grupy z tej sytuacji nie ośmieliłby się żartować, to zbyt poważna sprawa. Może fora Ci się pomyliły. Może przez przypadek czytałeś forum chomików? Tam jest sporo tekstów dyskredytujących naszą grupę.
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

esmar pisze: Samopoczucia Eli przy tym nie zazdroszczę...
Oj tam nie ma o co kopii kruszyć ...
Ela u nas nie dostała pucharu w Mikstacie dostała i się wyrównało :roll:

A tak na poważnie ... Sam wiem jaki to stres i presją liczenia wyników na poczekaniu.
Policzyć zawody to jedno ale policzyć sumę wszystkich spotkań pomniejszoną o 4 najsłabszy wynik to już inną sprawa - łatwo nie jest zwłaszcza pierwszy raz.
My liczylismy na piechotę w obawie o możliwość popełnienia błędu trwało to długo a i tak był babol.

Całą imprezę ocenim bardzo dobrze, super miejscówka, logistycznie wszystko dopracowane.
Tor sprawiał kłopot nawet najlepszym a to chyba dobrze :)
I niech drobne minusy nie przysłonią nam ogromnych plusów
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
108
Posty: 225
Rejestracja: 2013-04-20, 23:07
Lokalizacja: e-tawerna

Post autor: 108 »

sindbad pisze:... Może przez przypadek czytałeś forum chomików? Tam jest sporo tekstów dyskredytujących naszą grupę.
Sam się dyskredytujesz bo nie potrafisz w Excela wprowadzić kilku cyfr :mrgreen:
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

108, a skąd wiesz kto je wprowadzał ?
Nie ma co ciągnąć tej dyskusji.
Wiem, że sprawą jest już wyjaśniona i załatwiona więc nie ma co szerzyć złośliwości zwłaszcza na nie swoim forum. :evil:
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
108
Posty: 225
Rejestracja: 2013-04-20, 23:07
Lokalizacja: e-tawerna

Post autor: 108 »

mariusz.w pisze:108, a skąd wiesz kto je wprowadzał ?
Mariusz bez jaj... to i tak już jest wystarczająco zabawne :lol:
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 167
Rejestracja: 2014-05-30, 19:45
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

To nie ja prowadziłem liczenie wyników. Uważam tak jak Mariusz, to nie jest miejsce na takie dyskusje.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 98
Rejestracja: 2014-07-09, 21:11
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Kolego 108 - czemu siejesz ferment jeśli Ciebie to nie dotyczy ? Od roku piszesz tylko złośliwe uwagi, ale tylko na tych forach, gdzie Ci na to pozwalają.
Na naszą imprezę, nawet w Górze gdzie mieszkasz nie przyjdziesz. A może wtedy wiedziałbyś jak się robi porządne zawody. Pisanie wyników na brudnej kartce to nie ten poziom....

Sindbad tego faktycznie wprowadzał. Mieliśmy dziewczynę w biurze z odpowiednimi kwalifikacjami. Praca do wykonania nie była łatwa, gdyż trzeba było podsumować wszystkie zawody PKZ w tym roku. Czasu na weryfikację też nie było wiele. Wszystko zostało wyjaśnione bez zwłoki i złośliwości z naszej strony.

Kolego esmar nie rozumiem przyczyn Twoich żalów. Może warto to wyjaśnić, gdy się spotkamy na torze, a nie marudzić przy klawiaturze ? Zajmuję się tym hobby od sześciu lat i widziałem wiele niepotrzebnych sporów pomiędzy ludźmi, schowanych za monitorem. Szkoda na to czasu. Mam nadzieję, że między nami tak nie będzie.... Chętnie bym przyjechał do Poznania w najbliższą niedzielę, ale mam uroczystość rodzinną :( Może następnym razem mi się to uda.

Tyle z mojej strony w tym temacie....
Dolnośląska Grupa Strzelectwa Terenowego
www.hftbeaver.org
Awatar użytkownika
triodak
Członek zarządu
Posty: 455
Rejestracja: 2013-12-16, 01:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: triodak »

Najwyższa pora zamknąć ten temat.
AA TX200 MK3 + Leapers
Zablokowany