Puchar Wielkopolski - Zawody PFTA

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Przydały by się może jeszcze drogowskazy na strzelnice te co były ostatnio uległy utylizacji
Są gotowe, dwa stare ocalały

Upominki dla juniorów i seniorów :)
Obrazek
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
marassobi
Posty: 82
Rejestracja: 2013-03-18, 18:42
Lokalizacja: Słubice

Post autor: marassobi »

Witajcie. Mam pytanko. Czy jest mozliwosc jutrzejszego wziecia udzialu w pefcie? Do dzis moja niedziela byla zajeta...
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

myślę ,że tak zapłacisz na miejscu oni wszyscy są już w Podstolicach a my wróciliśmy na noc do domu dlatego nikt ci nie odpisuje.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Panowie i Panie mimo pogody która dawała w kość muszę stwierdzić z całą stanowczością że to były dwa najbardziej zajebiste dni spędzone z wami.Wypocząłem jak nigdy.
P.S kiedy powtórka :-P
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
YAQB
Posty: 131
Rejestracja: 2015-07-03, 18:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: YAQB »

Ja też :-) Chciałbym podziękować wszystkim za wspólną świetną zabawę i rywalizację.Dziękuję wszystkim za rady i naukę...głowa boli ale....powstaje plan na treningi i ulepszenie sprzętu i oprzyrządowania :-) oj to dopiero początek mojej drogi w HFT...już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania i kolejnych zawodów..
DZIĘKUJĘ.
P.S. Poziom tlenu ponad normę...poziom tlenu ponad normę..poziom tlenu ponad normę...
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

WuDe, możesz sobie przypominać do woli:

http://poznan.tvp.pl/21149945/09082015-godz1830

Od 12:37. :mrgreen:

Jednocześnie chciałbym gorąco podziękować naszej rzecznik Magdzie za akcję ogłoszeniową o naszej imprezie po mediach. ;-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Cała rodzina czeka na powtórkę o 22:00 :-P
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Ode mnie również moc podziękowań dla Wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tej imprezy. Szczególnie Paweł, Marcin i reszta, która w tych rzeźniczych warunkach zaplanowała i zbudowała świetny tor. Osobne podziękowania dla WKFT za przygotowanie i przeprowadzenie Sihlouette. Ogólnie uważam że impreza wypaliła, i był to mocny akcent bieżącego sezonu rozgrywek PFTA.
Przyczepa ze sprzętem wróciła do Poznania (do mnie) załadowana dosłownie pod sufit! Jutro przepakuję sprzęt i przygotuję pod kolejne ligowe zawody.
Awatar użytkownika
Schrotflinte
Posty: 103
Rejestracja: 2013-03-13, 22:33
Lokalizacja: Luboń

Post autor: Schrotflinte »

Panowie bardzo się cieszę że przyjechało TVP mimo rozesłania po 17 mediach tylko jedni, ale zawsze :-P nie można być wybrednym :-D Polecam się na przyszłość :mrgreen: Jeśli macie jakieś fotki podsyłajcie :lol:
Awatar użytkownika
T83
Posty: 42
Rejestracja: 2014-09-02, 17:49
Lokalizacja: Leszno

Post autor: T83 »

Rewelacyjne zawody jak i atmosfera dzięki dla wszystkich zaangazowanych za wysiłek włożony w tor i wszystkie przygotowania.
Gratulacje!!! :-)
Tomek
HW97 Black 5mm
HW98
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Tomek:
Panowie i Panie mimo pogody która dawała w kość muszę stwierdzić z całą stanowczością że to były dwa najbardziej zajebiste dni spędzone z wami.Wypocząłem jak nigdy.
P.S kiedy powtórka
Podpisuję się czterema kończynami :!: :!: :!:
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Było zacnie. Podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w rozkładaniu i zwijaniu toru.
Steyr HP & TX HC
yamrt
Posty: 51
Rejestracja: 2013-07-20, 14:23
Lokalizacja: Grupa Beaver

Post autor: yamrt »

Nie wiem co mam Wam napisać no to krótko ........ było świetnie .Dziękujemy .
DGST- Beaver
www.hftbeaver.org
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

WYNIKI

p.s. uwagi i korekty na PW

Kilka słów komentarza:
- wszystko rozstrzygnęło się na wymuszonych
- FT-ciarzy 'załatwiły': klęczak w głąb lasu oraz 'nietoperek' (brawo Jester - dokopałeś swoim :mrgreen: )
- HFT : zarówno pierwszy klęczak gdzie 'pomogła' nam konstrukcja ławki, no i oczywiście jesterowy nietoperek :mrgreen: :mrgreen:
- dobry pomysł to namioty na 'patelni': bez nich byłoby ciężko
- moim zdaniem powinniśmy dokupić 1-2 wkrętarki i drugą drabinę, zdecydowanie przyspieszy to rozkładania i zwijanie toru
- sznurki 'jednorazowe' się sprawdziły - 30 zł to nie jest wielki wydatek a ułatwienie duże
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Zawody bardzo fajne, żałuję, że ze względu na brak czasu nie mogłem być od soboty.
Było wielu świetnych zawodników a i tak wygoliliśmy pierwsze w HFT2 ( gratulacje Tomek!) i trzecie w HFT1 ( gratulacje WuDe - p.s - oddawaj steyra :mrgreen: ).
WSST
ODPOWIEDZ