Mistrzostwa Wielkopolski FT/HFT 2015 - Podstolice 18-19.07

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
108
Posty: 225
Rejestracja: 2013-04-20, 23:07
Lokalizacja: e-tawerna

Post autor: 108 »

Parę fotek PKZ Podstolice
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Daniel dziękuje za zdjęcia i odwiedziny na PKZ. Pozdrawiam i do następnego.
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Przemo pisze:Impreza bardzo fajna, dziękuję.

Okulary mogą być moje - jeśli są od środka z piankową szarą ramką to pewnie te.

Właśnie przeglądam wyniki i znalazłem u siebie błąd. Pamiętam, że nietoperka nie ustrzeliłem a mam 2pkt. Jeśli jedna wcześniej to była to po lewej na drewnianej burcie to ją położyłem a mam 1 i wtedy się zgadza - zamiast 2,1 mam 1,2 :) Proszę o sprawdzenie karty.
Co do okularów, to wyglądają tak jak opisałeś, więc przy najbliższej okazji mają u Ciebie drugie życie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2015-07-21, 03:38 przez ArturR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Jeszcze jedna poprawka w tabeli PKZ:

https://www.dropbox.com/s/baqsdphaj8osg ... 3.xls?dl=0
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

Grossus pisze:Jeszcze jedna poprawka w tabeli PKZ:

https://www.dropbox.com/s/baqsdphaj8osg ... 3.xls?dl=0
Grossus, nadaj jest coś nie tak, Włamywacz i Jester nie wygrali u Was a mają 100%
inna sprawa, że w FT było więcej niż 2 zawodników, gdzieś kilka kart przeoczyliście.
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Ja robiłem tabelę, więc odpowiem, rzeczywiście FT strzelało więcej zawodników ale Willi, Marcel, Czaputek nie strzelają w PKZ, ich obecność była związana z Mistrzostwami Wlkp. i nie wydaje mi się by pojawili się na następnych zawodach w Mikstacie. W tym układzie, moim zdaniem, zawody w konwencji PKZ wygrali Włam i Jester. Może dobrze się stało, że poruszyłeś ten temat oficjalnie bo nieoficjalnie nie jesteś pierwszy a jak widać jest pole do dyskusji.
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Jak już o wynikach, to gdzie jest klasyfikacja i wyniki zawodów Benchrest ?
Już parę osób mnie o to pytało. Kartę z wynikami po zawodach dałem Prezesowej do biura :-)
marassobi
Posty: 82
Rejestracja: 2013-03-18, 18:42
Lokalizacja: Słubice

Post autor: marassobi »

Tak czysto teoretycznie: w trakcie zawodow w sierpniu trzeba zglaszac by wyniki nie liczyly sie do pefty ale tylko do ligi?
Szkoda, ze wszystkie wyniki nie sa ujete w PKZ bo czyz nie zalezy nam na propagowaniu strzelectwa i wiekszej liczbie strzelaczy? Rowniez w niewielkiej grupie FT na naszym terenie. Mysle ze liczba startujacych i... odpowiedniej klasy zawodnicy przyciagna bardziej innych strzelcow niz klasyfikacja Waszej czesci PKZ-u skladajaca sie z 2 startujacych.
Prosze nie traktowac tego jako atak ze strony mojej osoby na wspolbioracych udzial regularnie w rozgrywkach PKZ (Jester i Wlam). Na potwierdzenie tegoswoja mam tylko decyzje o nieuczestnictwie w Waszych zawodach na dlugo zanim pojawila sie oficjalna informacja z formularzami do zapisow. O czym zreszta informowalem.
Z wielka ochota bym przyjechal i postrzelal z szersza grupa FT.
Awatar użytkownika
Jester
Posty: 524
Rejestracja: 2013-12-23, 20:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jester »

esmar pisze:Ja robiłem tabelę, więc odpowiem, rzeczywiście FT strzelało więcej zawodników ale Willi, Marcel, Czaputek nie strzelają w PKZ, ich obecność była związana z Mistrzostwami Wlkp. i nie wydaje mi się by pojawili się na następnych zawodach w Mikstacie. W tym układzie, moim zdaniem, zawody w konwencji PKZ wygrali Włam i Jester. Może dobrze się stało, że poruszyłeś ten temat oficjalnie bo nieoficjalnie nie jesteś pierwszy a jak widać jest pole do dyskusji.
Sorry, ale dopiero dotarłem do tej tabeli :oops:.
Skoro dyskusja nabrała charakteru publicznego pozwolę sobie napisać tutaj. Moim zdaniem nikt nie rozdzielał Mistrzostw Wielkopolski od PKZ-tu. Uważam, że wyniki powinny zostać wpisane do tabeli w całości ze wszystkimi uczestniczącymi zawodnikami. Dlatego jesli mogę Cię Marku prosić o tę korektę to będę ogromnie wdzięczny.
Steyr LG 110 FT + Sightron SIII FT
Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych - E.H.
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

1. OK idąc tym tokiem to Jester i Włamywacz wygrali PKZ, ale zdobyli 91,2% a nie 100%

2. Szkoda ukrywać udziału takich zawodników jak Marcel, Jarek i Leszek.
Ich obecność podnosi rankę rozgrywek w tym przypadku FT i może jeśli im się spodoba taka forma rywalizacji to przyjadą też do Mikstatu (a może nie).
Ale z całą pewnością kolejne osoby usłyszą i zobaczą, że można było się z nimi zmierzyć i z najlepszym karabinem w Polsce wygrać :roll: i może dzięki temu kolejne osoby pojawią się na naszym wspólnym pucharze.
Trzeba pamiętać, że głównym celem jest integracja i popularyzacja strzelectwa w naszym rejonie.
Faktycznie jesteście największą grupą i zawody miały już taką rangę, ze oni specjalnie na nie przyjechali bez względu na to czy były one w PKZ czy nie byłyby, ale jeśli byli na zawodach należących do PKZ to powinno to być odnotowane w rankingu.

Z procentami jest tak, że można ich mało zdobyć przez udział czołowych strzelców ale to jest sport i nie ma co naginać statystyki.
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

OK idąc tym tokiem to Jester i Włamywacz wygrali PKZ, ale zdobyli 91,2% a nie 100%
Panowie, dla porządku powiem jak to jest na PFTA: W wynikach końcowych ujeci są wszyscy startujący. Natomiast do klasyfikacji Pucharu PFTA liczą się tylko Członkowie z opłacona na dany sezon składką. Wtedy - bez względu na zajęte miejsce - najlepszy z PFTA ma 100%.
W tym przypadku nie mamy do czynienia z wewnętrzną rywalizacją tylko dla Członków Konfederacji. Puchar wszak jest otwarty. Uważam, że do klasyfikacji Marcel powinien mieć wpisane 100% a Tomek swój wynik :)
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Tabela PKZ z wszystkimi uczestnikami Mistrzostw u Macieja ale pozostaję przy swojej opinii na ten temat.
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

esmar pisze:Tabela PKZ z wszystkimi uczestnikami Mistrzostw u Macieja ale pozostaję przy swojej opinii na ten temat.
Jasne nikt tego prawa nie nyguje, tylko idąc tym tokiem rozumowania np. Magda i Bogusz jaki i parę innych osób, które były tylko u Was też powinny zniknąć z rankingu. A tak nie jest.
I tylko dlatego tego nie rozumiałem.
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Tabela z wynikami. Mam nadzieję, ze po raz ostatni.

https://www.dropbox.com/s/a5exs6adriuws ... 9.xls?dl=0
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
ODPOWIEDZ