Mistrzostwa Wielkopolski FT/HFT 2015 - Podstolice 18-19.07

Zloty, spotkania, zawody
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

Gratulacje dla zwyciezców :-) Po tych dwoch dniach jestem styrany jak koń po westernie .Ale było zajebiście .Teren ma okrutny potencjał ,zwłaszcza trap ,który dał mi sie weznaki duża liczbą 'jedynek' :mrgreen: . Już jestem głodny kolejnej imprezy ;-)
No i świtliki na nocniku ...pomysł bomba poprostu.
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Dzięki wszystkim za dwa zajebiste strzeleckie dni poszło wiadro śrutu butla pusta namiot zepsułem fotelik na śmieci :-P
Ale nie zamienił bym tego na nic (no może coś tam ;-) )
Cieszę że zatwardziali sprężynowy pomacali SZAJERA jak zauważyli sam nie strzela.Użyczenie go wam sprawiło mi wiele radości.
POzdrawiam WuDe
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Fajna impreza, dzięki za wspólną zabawę.
Wyniki u Macieja (PKZ i Liga może jutro).
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

PawełW, Mazgier, oraz pozostali którzy zbudowali ten tor - bardzo Wszystkim dziękuje i kłaniam się w pas. Dla mnie był to jeden z najciekawszych torów które strzeliłem. Adekwatny do rangi imprezy. Żałuję tylko tego, że dziś już od rana nie byłem w pełni fresh, i nie starczyło sił by godnie zmierzyć się z tym wymagającym i bardzo ciekawym torem.
Dziękuję i gratuluję Wszystkim uczestnikom sobotniej konkurencji Benchrest :-)
Mam nadzieję, że sprawiła Wam sporo frajdy, i jeszcze nie raz strzelimy w tym samym,a najlepiej jeszcze większym gronie. Najbardziej podobała mi się atmosfera podczas tej konkurencji. Był poprostu luz i pełna rekreacja.
Jako ciekawostkę dodam, że kol.Elżbieta Mikołajewska-Król została wczoraj pierwszą kobietą w historii Mistrzostw Wielkopolski, która wzięła udział w konkurencji Benchrest. Elu, mam nadzieję że ten fakt będzie dla Ciebie dodatkową satysfakcją :-) Przy najbliższej okazji rozdam Wszystkim na pamiątke Wasze tarcze startowe. Może powyciągacie sobie z nich jakieś wnioski na przyszłość ?
Podczas nHFT dla mnie najzabawniejszy był moment, gdy zobaczyłem ArturaD oddającego strzał do figurki z...papierosem w ustach :mrgreen: Prawdziwy kowboj Lucky Luck ! :lol: Widzę nawet plusy tego - strzelec na nHFT z ćmikiem w ustach jest poprostu...lepiej widoczny :mrgreen:

A poza tym, to dziękuje Wszystkim za to, że poznańska runda PKZ wypadła tak jak wypadła :-)

P.S. Po zawodach zostały czyjeś okulary słoneczne. W związku z tym od dziś to ja jestem ich właścicielem...aż nie zgłosi się prawowity właściciel :-D Proszę o PW z opisem jak dokładnie wyglądają :-P

A dla Wszystkich moja mała muzyczna dedykacja - DZIĘKUJĘ !!! :-D

https://www.youtube.com/watch?v=zCTJmXrgsFg
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

ArturR pisze:P.S. Po zawodach zostały czyjeś okulary słoneczne. W związku z tym od dziś to ja jestem ich właścicielem...aż nie zgłosi się prawowity właściciel :-D Proszę o PW z opisem jak dokładnie wyglądają :-P

Jeśli to te, które widziałem to prawdopodobnie zostawił je Spinner.
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Jeśli to te, które widziałem to prawdopodobnie zostawił je Spinner.
Trafiły do właściciela :-)
Ja też chciałbym podziękować za fantastyczny weekend. Praca w takim Zespole to prawdziwa Przyjemność :!: Podstolice biją na głowę poprzednie miejscówki. Największą przyjemność sprawiły mi opinie starych wyjadaczy z FT: byli bardzo zaskoczeni niespodziankami jakie sprawił im teren, a wyniki mówią same za siebie.
W drodze powrotnej trafiliśmy na taką burzę jakiej dawno nie widziałem: jechaliśmy 20 km/h a i tak nic nie było widać
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Wyniki Mistrzostw Wielkopolski 2015:

https://www.dropbox.com/s/jf6lgqrxudhoq ... 5.xls?dl=0

Wszelkie uwagi proszę kierować bezpośrednio do kolegi esmara.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Brakuje parametrów dla stojaka podpartego - ktoś pamięta?
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Ja ustawiałem: KZ25/28m i KZ25/22m, poprawcie też 'dwójkę' na 33m
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
108
Posty: 225
Rejestracja: 2013-04-20, 23:07
Lokalizacja: e-tawerna

Post autor: 108 »

Impreza bardzo fajna, tor wymagający pomyślunku a słońce zrobiło resztę ;-) Dzięki za super zawody bo pierwszy raz udało się Was odwiedzić i na pewno nie ostatni. Pozdrawiam Grossusa, Gienka i Emila z grupy.

PS. Płyn do spryskiwaczy nie był potrzebny ;-)
Awatar użytkownika
Schrotflinte
Posty: 103
Rejestracja: 2013-03-13, 22:33
Lokalizacja: Luboń

Post autor: Schrotflinte »

A widział ktoś nasz klubowy kubeczek z zielonym uchem? :cry:
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Impreza bardzo fajna, dziękuję.

Okulary mogą być moje - jeśli są od środka z piankową szarą ramką to pewnie te.

Właśnie przeglądam wyniki i znalazłem u siebie błąd. Pamiętam, że nietoperka nie ustrzeliłem a mam 2pkt. Jeśli jedna wcześniej to była to po lewej na drewnianej burcie to ją położyłem a mam 1 i wtedy się zgadza - zamiast 2,1 mam 1,2 :) Proszę o sprawdzenie karty.
WSST
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Na karcie masz 1,2 ale wiesz co strzeliłeś, nie zmienia to wyniku więc poprawione.
Zmieniłem też kolejność miejsc w przypadku takiej samej ilości punktów.
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1572
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Na karcie miałeś jednak dobrze, błąd dotyczył wszystkich i wiadomo skąd się wziął (Maciej - dzięki), po stefankach były stojaki podparte a nie stanowisko z nietoperkiem, teraz wszystko pasuje :-D
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
ODPOWIEDZ