Proch Złoty Stok

Sprzęt, spotkania itp.
Janek B
Posty: 4
Rejestracja: 2016-03-03, 23:31
Lokalizacja: Mikołajki

Post autor: Janek B »

bambus0134, Witaj kolego,pisałes jakis czas temu,że możesz załatwić proch,chciałbym się dowiedzieć co? i jak ? w tym temacie,jeśli to jeszcze aktualne?
Awatar użytkownika
bambus0134
Posty: 55
Rejestracja: 2013-06-20, 14:19
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: bambus0134 »

To pojawiło się nowe miejsce gdzie można nabyć komponenty do zabawy z CP i nie tylko , byłem tam http://doctorgun.eu/prochy-czarne,cp97,pl.html osobiście i muszę przyznać że atmosfera super .
Ceny dość przystępne , jak na razie mają Szwajcara i ZS a w najbliższej przyszłości prawdopodobnie w ciągu 2 tygodni będzie też dostępny Czeski proch .
A dodatkowo dobrą wiadomością może być fakt że pracownicy tego sklepu dość czesto są w Poznaniu i okolicy Śremu , więc po kontakcie osobistym i przedstawieniu stosownych dokumentów można dostać asortyment w postaci prochu cp i nitro z dowozem do Poznania i okolic .
eugsad
Posty: 98
Rejestracja: 2013-04-23, 16:55
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Proch Złoty Stok

Post autor: eugsad »

Koleżanki i koledzy.
Czy ktoś z was jest zainteresowany pozyskaniem "Złotego Stoku"?
Może by warto zorganizować wspólny zakup u producenta. Przy zakupie 10 kg cena może być w miarę atrakcyjna i koszty dojazdu w przeliczeniu na kg akceptowalne.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
bambus0134
Posty: 55
Rejestracja: 2013-06-20, 14:19
Lokalizacja: zewsząd

Re: Proch Złoty Stok

Post autor: bambus0134 »

Witam.
Dawno mnie tu nie było, mam trochę wolnego Zs2 I Zs3 po 1 kg jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na pw.
ODPOWIEDZ