Gdzie w Góry?

Nie samym strzelaniem człowiek żyje.
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Gdzie w Góry?

Post autor: slawol75 »

Witajcie,
może macie jakieś sprawdzone miejscówki? Moja żona ostatnio upodobała sobie góry. Coś ciekawszego niż leżenie na plaży...choć to bardzo lubię. Morza szum i tak dalej...

Ze swej strony mogę polecić Zacisze i agroturystykę naszego kolegi Tomka (T83) z sąsiednie grupy. A nazywa się to : Pokój i Spokój.
http://pokojispokoj.com.pl/

Te 3 wyrazy bardzo celnie opisują to miejsce (Zacisze, Pokój i Spokój). Jest cicho i spokojnie. Dom 100 letni z klimatem. Czysto, miło i sympatycznie. Dobre miejsce wypadowe. Są to niższe góry, ale dużo ciekawych miejsc wokoło.

I jeszcze jedna ważna i przydatna dla nas rzecz. TOR HFT, darmowy z którego można korzystać do woli (niestety byłem na nim tylko raz). Wymagający i dobrze przemyślany. Zawody dzień w dzień :-P Bez ustawiania i zwijania toru. Tomek zapewnia, że będzie on co jakiś czas zmieniany 8-)

Tyle z mojej strony. Jeśli macie coś ciekawego i sprawdzonego piszcie.

ps. bierzcie ze śniadaniem. Bardzo dobre (tak żeby dużo nie słodzić). A żona Tomka, Natalia piecze pyszne ciasta :)
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Już trzeci raz pojadę na urlop do Polanicy Zdrój do hotelu Polanica Resort. Kotlina Kłodzka to może nie są jakieś góry przez duże G, ale jest kilka ciekawych miejsc do pozwiedzania i do powspinania dla takiego niżowca jak ja. Sam hotel jest dobry ze względu na pakiety jesienne, które oferują w cenie nieograniczony dostęp do saun i basenu. Przy czym basen to nie basenik mały hotelowy w piwnicy tylko pięć torów plus basen do maluchów. Ogólnie to fajna sprawa w dzień wyjść w teren, wrócić na obiad i potem relaks w basenie połączony z niwelowaniem zakwasów. Jak pogoda się zepsuje i nie będzie można pójść w góry, to zawsze można skoczyć pozwiedzać jakieś kopalnie (Nowa Ruda, Złoty Stok), Twierdzę Kłodzko, Twierdzę Srebrna Góra itp.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
ODPOWIEDZ