Wiśielce w domu

Awatar użytkownika
dugi2004
Posty: 137
Rejestracja: 2013-06-09, 18:33
Lokalizacja: Pyrlandia ;)
Kontakt:

Wiśielce w domu

Post autor: dugi2004 »

Witam ;) nie chciałem się tym chwalić bo według mnie nie ma czym ale szwagru naciskał wiec daje ;) gdy byłem pierwszy raz na forcie strasznie spodobały mi sie spinerki problem w tym ze mam płytki na tarasie i nie bardzo jest sie gdzie wbić ale zapaliła mi sie lampka gdy zobaczyłem już nikomu niepotrzebny bagażnik rowerowy :mrgreen: no to już z szafy parę śrubek nakrętek i podkładek parę cyknięć migomatem i wyszło mi coś takiego do trenowania w domciu na odcinku 10 metrów pasi mi ze hej narazie stan surowy ale dostanie troszkę szlifierki i farby będzie gitara :-P

Obrazek

dodaje też 2 filmiki w technologi SLOW MOTION :-)

BMK-19 Wisielec 1



BMK-19 Wisielec 2
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Wspaniały pomysł. :mrgreen: Co tu dużo mówić? Na domowe potrzeby bardzo fajny. Na 10 m całkiem wystarczy. Jedynie tego lewego spinnera troszczekę jakby za duze ramię.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

No zaj...te. To własnie wspaniały przykład myśli twórczej i recyclingu. A co długości, to Długi jest długi i spinerki też długie być muszą :mrgreen: Ja mam na moim stacjonarnym jeszcze dłuższe i trafienia widać, fakt nie obracają się, ale mi to nie przeszkadza. Jeszcze raz gratulację.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
ODPOWIEDZ