Zakup wiatrówki

Co zrobić aby dobrze trafić, poradniki
Peny
Posty: 7
Rejestracja: 2013-10-14, 21:45
Lokalizacja: Kórnik

Zakup wiatrówki

Post autor: Peny »

Hej
Mam kurcze dylemat z zakupem. Wiem że każdy z was pewnie powie że lepiej poczekać i kupić coś sensowniejszego, lepszego. Problem jednak w tym że mam troszkę ograniczony budżet na tą chwilkę, sami wiecie okres grzewczy się zbliża i tutaj moje pytanie. Czy warto kupić Qb79 tą która znajduje się w dziale sprzedam naszego forum. Kolega już jakiś czas wystawia ją na znanym portalu aukcyjnym i coś sprzedać nie może.
Bardzo bym prosił o opinię na temat sprzętu. W sumie to naczytałem się o tych "sprzętach" troszkę i mam mętlik w głowie. Nie muszę chyba dodawać że jetem początkującym strzelcem
Jeszcze raz z góry dziękuję za poradę
Crosman 2240
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Tej QB chyba nikt z forum nie widział osobiście :-P więc trudno coś powiedzieć
Ogólnie Qb jest okej na temat modyfikacji jest cała encyklopedia można porobić sporo u nas na sprzedaż miał mahonx QB sławną mrówke ale czy jeszcze ma :?: i chyba była droższa napisz do niego może się dogadacie :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Z QB jest pewien poważny problem. Jest zasilana przez CO2. Oznacza to, że zimą sobie nie postrzelasz. QB jest fajne, ale jako drugi karabinek. O jego przeróbkach na beżowym opisali tony, ale jeśli masz to komuś zlecić i zapłącić, to chyba lepiej dozbierać do czegoś bardziej dopracowanego.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Peny
Posty: 7
Rejestracja: 2013-10-14, 21:45
Lokalizacja: Kórnik

Post autor: Peny »

Jeśli chodzi o ewentualne przeróbki to myślę że dam obie rade, gdyż na co dzień pracuje w utrzymaniu ruchu więc z zapleczem technicznym też nie powinno być większego problemu
Crosman 2240
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Peny
Posty: 7
Rejestracja: 2013-10-14, 21:45
Lokalizacja: Kórnik

Post autor: Peny »

A co sadzicie o tureckim wynalazku jakim jest hadsan at44, kurcze naczytalem sie na jego temat i sam nie wiem. Powiedzmy ze kolo swiat bym sie na niego skusil gdyz cena w vmax2 jest nawet przystepna, do tego butle i przetoczke i w 2k bym sie zamknal.
Crosman 2240
Awatar użytkownika
dugi2004
Posty: 137
Rejestracja: 2013-06-09, 18:33
Lokalizacja: Pyrlandia ;)
Kontakt:

Post autor: dugi2004 »

Peny pisze:A co sadzicie o tureckim wynalazku jakim jest hadsan at44l.
tylko nie wynalazku :-P sam mam korzystam jestem zadowolony w tej cenie chyba nic lepszego
Jeśli zablokowało się - pchaj na siłę. Jeśli się rozleci, to znaczy, że i tak wymagało wymiany.
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Uważam, że taki AT44 jak ma dugi2004 wart jest zainteresowania, tylko czy kupisz takiego? W tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego, ale ten jest porobiony, a nowy to i drożej i nie wiadomo co i jeszcze tuning.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

A może CZ200 Hunter?
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

No CZ za 700 PLN nie kupisz, a AT44 czasami można.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Peny
Posty: 7
Rejestracja: 2013-10-14, 21:45
Lokalizacja: Kórnik

Post autor: Peny »

Przepraszam za "wynalazek" :), po protu Turki robią na pewno dobry kebab a co do PCP to po po prostu opinie są różne jedni chwalą drudzy nie
Crosman 2240
ODPOWIEDZ