Sprężyna czy PCP ? Na początek

Co zrobić aby dobrze trafić, poradniki
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

pawelw, wiesz co, chyba pomyliłem PP z CP czyli Center Point. Bo gdyby nie dało się z PP trafić w tarczę 15x15 z 40m, to raczej nie miała by tak dobrych opinii http://airgun-hunting.pl/point-precisio ... t2151.html Sorki za zamieszanie, już się poprawiam.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Krzysiek, dlatego forum to miejsce prezentacji własnych opinii powstałych z doświadczenia a nie cytowania cudzych, w dodatku niesprawdzonych
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

pawelw pisze:Sporo początkujących sprężyniarzy używa Point Precision i sobie chwalą. Macałem kilka egzemplarzy: nie jest to Bushnell ale za te pieniądze przyzwoity i wytrzymały sprzęt.
Więc nadal dokładnie nie pamiętam czy to był Center Point czy Point Precision. Po wyzerowaniu na 23m, cele na 40m były nie osiągalnie z żadną poprawką. Po założeniu Nikko 2-7x32AO na ten sam karabinek poprawka na 41m to nie całe dwa doty. Poza tym największe problemy jakie miałem z Nikko, to: spadek mocy (padła uszczelka), nie osiowa lufa (poluzowały się nakrętki zawiasu lufy), pomylone pudełko ze śrutem (użyty inny, niż ten "zerowany"). Po usunięciu tych usterek, zero zawsze wracało do normy, nawet po zdjęciu i ponownym założeniu lunety na szynę (montaż BKL).
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 34
Rejestracja: 2016-09-02, 16:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Leszek »

Stało się.
Mam już AA Pro Sport z lunetą Bushnell Elite 10x40, od Przema oczywiście :-)

Padło na sprężynę, zadecydowało:
- ma być celna (tutaj muszę trenować, aby to potwierdzić), abym się nie zniechęcił
- łatwo zbywalna w przyszłości
- to miał być piękny karabinek

Karabinki PCP zostawiłem na przyszłość

dziękuję za dyskusję i Wszystkich pozdrawiam

do zobaczenia na najbliższych zawodach
Leszek
AA Pro Sport + Bushnell Elite 10x40
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Gratuluję, jak mawiał klasyk 'będziesz Pan zadowolony'
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
lysy
Członek zarządu
Posty: 606
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Sprzęt zacny , pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych wyników a nawet jeszcze lepszych.
Do zobaczenia 25 września na forcie
ODPOWIEDZ