AirMaster Puncher PCP Maxi Long 5,5

Awatar użytkownika
anubis1960
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-09, 21:47
Lokalizacja: Poznań

AirMaster Puncher PCP Maxi Long 5,5

Post autor: anubis1960 »

Opłaca się kupić AirMaster Puncher PCP Maxi Long 5,5 mm z drewnianym łożem nowy za 1000zł.?Dużo trzeba włożyć kasy by doprowadzić go do używalności i zwiększenia zasięgu?
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

U nas nikt nie Punczer :-D ale za te pieniadze to raczej warto zawsze jest cos do poprawy wiec to nic nowego.
Bierz o dodatkowych kosztach juz sie dowiedziałeś z innych For strzeleckich Anubisie :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Ma jedną zasadniczą wadę: kaliber. Na zawody 5.5 średnio się nadaje. To raczej sprzęt do polowania.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
anubis1960
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-09, 21:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: anubis1960 »

Dzięki za odpowiedzi :-)
Nie kryję się z tym, że zarejestrowałem się na kilku Forach o tej tematyce.
Trzeba gdzieś zdobywać wiedzę.
Próbuję kupić coś na początek znalazłem ogłoszenie z obniżką ceny, o 50% dlatego zadaję to pytanie bardziej doświadczonym Kolegom. W zawodach z takim doświadczeniem w temacie nie planuję udziału. Karabinek wizualnie mi się podoba.
,, AirMaster PCP Maxi Long to turecka wiatrówka cechująca się precyzją wykonania i dużą mocą. Wersja Maxi Long oferuje nam zwiększony kartusz o pojemności 330cc i długą lufę, bo o długości aż 535mm, co znacząco wpływa na zwiększenie celności."
Może Polecicie jakiś inny model do rekreacji?
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 764
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: PaPaj »

W takiej cenie nowego i na gwarancji to być może Artemis. Jest jeszcze tańszy i jakościowo pewnie porównywalny. Nie miałem żadnego z nich i raczej nie będę miał.
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Jak użyjesz RS'a to będzie latał podobnie do HEAVY więc nie jest źle i można startować na zawodach. A jak to ma być dla dzikiej satysfakcji, to 5.5 daje większą frajdę w dewastowaniu puszek i innych rzeczy, niż .177. Nawet z pistoletu (7J) puszki z wodą ładnie skaczą do góry ;-) Przy 0.22 okulary ochronne koniecznie, zwłaszcza jak będziesz dewastował cele z bliskiej odległości (10-20m). 3M z marketu budowlanego będą OK.
ODPOWIEDZ