Nowy Daystate

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Nowy Daystate

Post autor: Przemo »

Mam słabość do tej marki, limitowane edycje podobają bardzo mi się podobają. Kiedyś byłem o krok od wejścia w posiadanie modelu Huntsman Forester, nie wyszło niestety a piękny był.

Teraz kolejna nowość, niestety cena nawet używanch będzie zawsze bardzo wysoka bo produkują tylko 150szt.

Obrazek

Jest to sportowa wersja myśliwskiego Huntsman Regal. Długa lufa jak na Daystete, 508mm.
Dystrybucja, nie więcej niż 2szt na sklep (do Polski zapewne nie dotrą i wszystko rozejdzie się jak zwykle na wyspach). Cena - jedyne 1500 funciaków.
WSST
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1571
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Piękny, Forester też mi się b. podobał. Dla mnie dejsy mają jednak jedną wadę - przeładowanie + rynienka na śrut.
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Przemo
niestety cena nawet używanch będzie zawsze bardzo wysoka
nie bądź taki pesymistą. Jeden z Kolegów sprzedawał niedawno Grand Prix w wersji Limited za mniej niż 5k. Kiedyś wydawało mi się, że takie 'handmady' jak Whiscombe czy Ripley są nieosiągalne dal zwykłego śmiertelnika ale z czasem zmieniłem zdanie :lol:
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Forester używany trafił się w GB za 1000 funtów, nie zdążyliśmy kupić i szybko zmienił właściciela. Być może za za kilka lat cena tych modeli będzie bardziej przystępna, ale najprawdopodobniej będą już wysłużone. Znam pobieżnie historię jednego Grand Prixa w Polsce i nie kupił bym go, nie wiem czy to ten sam, który poszedł w atrakcyjnej cenie.

Daysy piękne, jednak za 1500 funtów można kupić nowego steyra, który jest może brzydki ale zapewne jest lepszym karabinkiem. Chciało by się mieć i jednego i drugiego a najlepiej cieszyć oko kilkoma limitowanymi modelami :mrgreen: Ach te marzenia...
WSST
ODPOWIEDZ