HATSAN supercherger alchemk inside

Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

HATSAN supercherger alchemk inside

Post autor: mahonxx »

Nowa prezentacja!
Hatsan 25 supercherger .177 aka działo samobieżne, ewentualnie samonośne :mrgreen: nawet działa tak samo, system przesuwa się w trakcie strzału na prowadnicy w stosunku do chwytu.
Pistolet kupiony jako "używany" w stanie fabrycznym.
Po 2 paczkach nerwy mnie poniosły. Nie mogłem znieść kultury pracy, a w zasadzie jej braku, sprężyna dzwoniła jak na "anioł pański", spust katastrofa.
Rozkręciłem ustrojstwo, przesmarowałem i było lepiej -lepiej nie znaczy dobrze!
Po oględzinach okazało się że sprężyna jest wyboczona. Mówię sobie że nie mam czasu kombinować i szybka paczka do alchemika.
Wrócił "inny" pistolet. Poprawiona korona, port ładowania, wymieniona prowadnica, sprężyna, założony PET, nasmarowana, spust naprawdę przyzwoicie działający Quattrotrigger.
Powiem tak, za normalną sklepową cenę to bym w życiu nie kupił, ale czy kupił bym jeszcze raz? -TAK!

To nieokiełznane bydle, nigdy nie wiesz co ci wywinie.
Do puszek idealnie, zwłaszcza tych przed chwilą opróżnionych, zero stresu że spadnie podczas grilla.

Długość urządzenia bez tłumika 53 cm ( z tą nasadką), można założyć krótszą, ale wtedy naciąg jest bardzo niewygodny, za to z tłumikiem ciągnie na lufę jak wiadro z wodą.
Przyrządy jak widać sru glo, ale działają i regulacja też ok.
Nie ma żadnego uzasadnienia do istnienia tego pistoletu, ale to tak jak z yamaha Vmax, całkowicie bez sensu ale i tak wszyscy chcą ją mieć -no prawie wszyscy :-)
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-03-28, 09:59 przez mahonxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Szabatt

Post autor: Szabatt »

mahonxx pisze:To nieokiełznane bydle, nigdy nie wiesz co ci wywinie.
Lubie te twoje określenia wiatrówka typowy zgniatacz puszek.

Wygląda jak mały hatsan 80 ,,one hand,,
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Niezły destruktor puszek oglądałem to cacko kiedyś w sklepie jak facet wytargał to z kartonika to pomyślałem że chyba kolbę zapomnieli przymocować :mrgreen:
Kawał stali i chyba kopie też solidnie mimo tego systemu
Może kiedyś sobie z tego jakieś "wiadro rozedrę" :lol:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Szabatt pisze:
mahonxx pisze:
Wygląda jak mały hatsan 80 ,,one hand,,

Może tak być, nie wierzę że to jaka nowa konstrukcja. Produkt niszowy więc po co kombinować, obcięta lufa dorobiona rączka i dalej wio na salony.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Szabatt

Post autor: Szabatt »

Ehy przynajmniej co kol wiek stanie lub leży na lini strzału frunie kilkanaście metrów dalej po trafieniu
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Mialem tego potwora w rece. Do tarczy sie nie nadaje, do sylwetek raczej tez. W zasadzie tylko do destrukcji. To taki kompaktowy niszczyciel piknikowo-grillowy. Wsadzic do torby i sie nim nie przejmowac. Konstrukcja ciezka i malo poreczna.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
ODPOWIEDZ