BHP - Kierunek strzelania na Torach

Czyli kto, kiedy, gdzie i z kim
Awatar użytkownika
triodak
Członek zarządu
Posty: 455
Rejestracja: 2013-12-16, 01:30
Lokalizacja: Poznań

BHP - Kierunek strzelania na Torach

Post autor: triodak »

Poruszam ten temat w nowym wątku ponieważ dziś rozmawiałem z wiceprezesem Pawłem Bigosem na temat kierunku strzelania z wiatrówek.

Pan Paweł był już zirytowany tym, że co tydzień innym osobom musi tłumaczyć że źle się układamy (wzdłuż osi strzeleckiej łuczników) i nie rozumie dlaczego to do nas nie dociera.

Poinformowałem go że mamy regularne informacje co do takich zastrzeżeń ale oficjalnie funkcjonuje taki kierunek strzelania. Ustaliłem z nim że "władze WSST" skontaktują się z nim by wyjaśnić ostatecznie tę kwestię.
Telefon do niego miał być na stronie Leśnika ale nie widzę.

Nie wiem kto ma jaką władzę w Leśniku i czyje jest na wierzchu (brak przepływu informacji) ale wartą tę sprawę wyjaśnić tak (z Leśnikiem), aby już nie było wątpliwości (przede wszystkim u nich).

Zwrócił uwagę również na:
- uszkodzenia tarcz łuczniczych (śrut w nich)
- poobstrzeliwaną ławeczkę (podobno przez nas)
- że dziś ktoś od nas z KBKSu strzelał (bo było głośno i to na wiatrówkę nie brzmiało - dostał info od jakiegoś łucznika)

Przy okazji dowiedziałem się że żółta buda jest posprzątana i jest teraz dużo miejsca w niej (dla WSST) oraz że w naszej aktualnej osi strzeleckiej mają się pojawić dodatkowe tarcze łucznicze (brakuje im tarcz na treningach).

Proszę o interwencję w tej sprawie (gdzieś tu czytałem że już nie raz ustalenia były jedne z Walkowiakiem, a jak widać inne z Bigosem) co by się już nikt nie denerwował w takiej sytuacji.
AA TX200 MK3 + Leapers
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

To już zaczyna być męczące po ostatniej rozmowie z p.Bigosem gdzie próbował nas ustawiać w poprzek osi strzeleckiej na forum wyjaśniono że strzelamy tak jak dziś to było.Wygląda na to że każdy swoje :-/
Te strzały też słyszałem nie był to kbks tylko pistolet no chyba że kbks w wersji auto :-P i to były strzały z festynu na ogródkach.Była policja więc pewnie pieski miały musztrę i panowie pokazywali jakie są odważne i strzałów się nie boja.Pan od łuku niech zajmnie się tym co umie a nie gdyba że ktoś z automatu strzela :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
triodak
Członek zarządu
Posty: 455
Rejestracja: 2013-12-16, 01:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: triodak »

Z tego co się orientuję to problem leży w przepływie informacji czy też ustaleń po stronie leśnika. Ale warto to wyjaśnić i wychodzi na to że to WSST musi zrobić.
AA TX200 MK3 + Leapers
ODPOWIEDZ