przywitanie :-)

Tutaj można się przywitać
Kuba_Z
Posty: 9
Rejestracja: 2021-09-07, 01:08

przywitanie :-)

Post autor: Kuba_Z »

Dzień dobry wszystkim :-)

Jakoś pod długiej przerwie (kilkanaście lat) postanowiłem powrócić do strzelania. Kiedyś (jakoś tak 2006-2008) dość regularnie pojawiałem się na niedzielnych spotkaniach na Chemicznej, ostatnio tamtędy przejeżdżając postanowiłem zobaczyć jak tam wygląda. Wszystko zarośnięte więc zrozumiałem że z jakiś względów strzelcy już się tam nie pojawiają, także zacząłem szukać w internecie i oto jestem ;-). Jeśli chodzi o sprzęt to zaczynałem przygodę od Makarova, potem miałem Iżyka-22 którego dość mocno poprzerabiałem, a pożniej Slavię 631. Ostatnio odkopałem poczciwą czeszkę i razem z dziewczyną pojechaliśmy sobie trochę postrzelać do puszek. Mnie się przypomniały stare czasy a moją lepszą połówkę zabawa bardzo wciągnęła ;-). Postanowiliśmy zmienić sprzęt (slavka jest troszkę za ciężka i moją dziewczynę trochę męczy naciąganie) więc zakupiliśmy Dianę Stormrider, aktualnie czekamy na pompkę aż przyjdzie więc sprzęt jeszcze nie wypróbowany ;-). Chętnie wpadlibyśmy w najbliższy weekend poznać innych strzelców ;-)

Pozdrawiam
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Re: przywitanie :-)

Post autor: kombatant »

Cześć Kuba!
Ja co prawda nie jestem od dawna aktywnym członkiem grupy (brak czasu, sił i środków) i nie wiem czy mam prawo, ale parafrazując Krzysztofa Krawczyka:
"Zamknij świat na klucz, wróć do NAS
Żal za siebie rzuć, wróć do Nas, bo MY...
Wciąż pamiętamY Ciebie z tamtych lat..."

Oj, dawno to było... Pozdrowionka i wciągnijcie się razem z Twoją Piękną od nowa. Fajna ekipa tam jest...
A.
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Re: przywitanie :-)

Post autor: Ziemo »

Cześć!
Zamierzam się pojawić w weekend w Forcie około 10-10:30 i posiedzieć ze 2-3 godziny. Jutro mogę dać znać konkretnie. Możemy się umówić.
HFT
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: przywitanie :-)

Post autor: slawol75 »

Witaj, wpadnij na fort w weekend (umów się z kolegami) i na najbliższe zawody. Tak dla zabawy...
zawsze środkiem krzyża :)
silart
Technik
Posty: 285
Rejestracja: 2018-09-19, 09:01
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Re: przywitanie :-)

Post autor: silart »

Cześć, byłem ostatnio na chemicznej z łukiem - faktycznie koniec świata. Zapraszamy na fort :)
Jeśli nie mogę komuś pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzam.

Steyr Challenge + Valiant 4-12x40 HFT,
P17
Vygo i Jackalope
Proca
Kuba_Z
Posty: 9
Rejestracja: 2021-09-07, 01:08

Re: przywitanie :-)

Post autor: Kuba_Z »

kombatant pisze: 2021-09-09, 15:21 Oj, dawno to było... Pozdrowionka i wciągnijcie się razem z Twoją Piękną od nowa. Fajna ekipa tam jest...
A.
Andrzej, na beżowym forum znalazłem Twoje zdjęcia z tamtych lat, miło było powspominać stare czasy :-D.

Tu jestem na jakimś zlocie, chyba 2007 rok, pamiętam że jako jedyny strzelałem z otwartych i nie byłem ostatni :-D. Ale się człowiek zmienił od tamtego czasu :roll: .
https://zapodaj.net/3e0eda6d74197.jpg.html

Ziemo, bardzo chętnie wpadniemy we dwójkę, cała sobota nam pasuje i niedziela rano, bo w niedzielę muszę iść na 14 do pracy
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Re: przywitanie :-)

Post autor: Ziemo »

Jutro w rozsądnych godzinach potwierdzę czy sobota czy niedziela.
HFT
Kuba_Z
Posty: 9
Rejestracja: 2021-09-07, 01:08

Re: przywitanie :-)

Post autor: Kuba_Z »

Ziemo, nie ma sprawy, dostosujemy się. Z tego co zrozumiałem to wstęp do fortu mają członkowie stowarzyszenia a ewentualni goście muszą być pod opieką kogoś z WSST? Tak nawiasem mówiąc mimo że mam niedaleko (mieszkam na Wojska Polskiego) to nigdy tam nie byłem ;-)
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: przywitanie :-)

Post autor: WuDe »

Cześć witamy w światku :-) strzeleckim ponownie
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Re: przywitanie :-)

Post autor: kombatant »

Cyt.:
"Tu jestem na jakimś zlocie, chyba 2007 rok, pamiętam że jako jedyny strzelałem z otwartych i nie byłem ostatni"

To była Kobyla Góra marzec 2007.
Od lewej:
- Kuba.Z. (jeszcze można było tak trzymać karabinek, a jeszcze częściej opierało się lufą o czubek buta - mało kto miał pokrowce, a jeszcze mniej było kuferków )
- Mietek M.C.
- małolata za Nim nie poznam
- Jurajski
- wavi
- AndrzejK
- strzela Orion
W tle Kacper, tyłem nie wiem ale kurtka mi wygląda na Zapp-a, a drugi "plecowy" być może Włamywacz, bo tak zwykle nosił czapeczkę :-)

Wyniki pewnie też gdzieś mam, ale nie chce mi się szukać...
A.
Kuba_Z
Posty: 9
Rejestracja: 2021-09-07, 01:08

Re: przywitanie :-)

Post autor: Kuba_Z »

Dzięki Andrzej, za nic w świecie nie mogłem sobie przypomnieć gdzie to było ;-). A ten młody (wtedy :lol:) to nie jest syn Oriona, Borys o ile pamiętam?

Tu jeszcze jedno wspólne zdjęcie z Elą i właśnie z nim
https://zapodaj.net/5688b6113e491.jpg.html
ODPOWIEDZ